حل مشکل باتری‌های لپ‌تاپ‌های مک‌بوک از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری

10:23 ۳۶۷ روز و ۴ ساعت پیش ایتنا 343 0
حل مشکل باتری‌های لپ‌تاپ‌های مک‌بوک از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری

ایتنا - مطابق نتایج یک بررسی جدید، این گروه از مصرف‌کنندگان نوشته‌اند که به‌روزرسانی نرم‌افزاری اخیر، این مسائل را تحت پوشش قرار داده و مشکل را مرتفع نموده است.

ایتنا

به‌روزرسانی نرم‌افزار، مسائل مربوط به باتری‌های پرو لپ‌تاپ‌های مک‌بوک را حل خواهد کرد.مطابق گزارش‌های باشگاه مشتریان و مصرف کنندگان اپل، هم اکنون باتری‌های مدل‌ جدید به طور متوسط بین ۱۵ تا ۱۸ ساعت می‌توانند شارژ خود را نگاه دارند. با اینکه آخرین دستاوردهای شرکت اپل مورد بازبینی‌هایی به صورت جمعی قرار گرفته، اما باتری‌های پرو مک‌بوک(MacBook Pro) با اشکالات بسیار گسترده‌ای روبرو شده و به نظر می‌رسد امسال، سال بسیار سخت و چالش برانگیزی برای کوپرتینو بوده است.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از انگجت، با اینکه شرکت اپل برآورد کرده که باتری‌های پرو برای لپ‌تاپ‌های مک‌بوک قادرند تا ده ساعت کار مفید را پشتیبانی نمایند، اما بررسی‌های مستقل از جانب گزارش های مصرف‌کنندگان نشان می‌دهند که نتایج مختلفی در خصوص عمر مفید این باتری‌ها حاصل شده که اعدادی بین چهار الی بیست ساعت را نشان می‌دهد، و همین امر باعث شده که گروهی از مشتریان و مصرف‌کنندگان باتری‌های پرو، بیانیه‌های مختلفی ارائه داده و اعتراضات خود را به روش‌های گوناگون ابراز نمایند.این در حالی است که اپل ،سرزنش هایی را مبتنی بر معیوب بودن تراشه‌های اسکای لِیک(Skylake-based chips) متوجه اینتل کرده است، اما به‌روز‌رسانی نرم‌افزارهای جدید ظاهرا از رضایت مشتریان ثابت از کاربرد این باتری‌ها حکایت دارند.مطابق نتایج یک بررسی جدید، این گروه از مصرف‌کنندگان نوشته‌اند که به‌روزرسانی نرم‌افزاری اخیر، این مسائل را تحت پوشش قرار داده و مشکل را مرتفع نموده است. همچنین با استفاده از پروتکل مشابهی که در مورد صدها لپ‌تاپ همه ساله انجام می‌‌گردد، گزارش مصرف‌کنندگان حاکی از آن است که باتری‌های پرو مک‌بوک ۳، که همه آنها مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند، کیفیت به مراتب بالایی از خود نشان داده‌اند.بنابراین تنها با به‌روزرسانی نرم‌افزاری، این معضل براحتی حل شده است، و حتی به گزارش یکی از این مصرف کنند‌گان، میزان شارژ این باتری‌ها حدود ۱۸.۷۵ ساعت در طی یک شارژ بوده است. این مصرف‌کنندگان هم نوارهای لمسی و هم نوارهای غیر‌لمسی مدل سیزده و پانزده اینچی را مورد بررسی قرار داده‌اند. میزان میانگین جدید ساعت گاه فراتر خارج از ۱۵.۷۵، ۱۸.۷۵ و ۱۷.۲۵ ساعت بوده است.چنانچه شما هم در حال حاضر یکی از مصرف کنندگان آخرین لپ‌تاپ‌های اپل بوده و از این در تعجب هستید که چرا نوار وضعیت لپ‌تاپتان میزان مصرف باتری را نشان نمی‌دهد، بد نیست بدانید که این برنامه به‌روزرسانی در Beta Apple قرار دارد اما در طی هفته‌های آتی، در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی

آخرین اخبار

کلبه کاشفان قطب شمال
وقتی کاشف مشهور قطب شمال «رابرت پری» به جزیره الزمیر در کانادا رسید ویرانه‌های کلبه‌ای را یافت که قبلا توسط سایر کاشفان قطب شمال در ساحل شمال شرقی این جزیره برپا شده بود.
دانستنی‌ های جالب (238)
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم.
پیشنهادهای فرهنگی آخر هفته
«اکسیدان» ساخته حامد محمدی در اکران خیلی فراتر از انتظارات فروخت و به قولی ترکاند، داستان آدم هایی که برای گرفتن ویزا تن به هر خفتی می دهند با زیر لایه هایی افشاگر از شرایط این روزهای جامعه ایرانی در قالب هجو و کمدی که خیلی پر استقبال شده.
رمان «غول مدفون»؛ دنیایی بی‌رحم پر از غول و اژدها و فراموشی
«غول مدفون» آخرین رمان کازوئو ایشی‎گورو است که جدیدترین ترجمه آن را سهیل سمّی توسط انتشارات ققنوس به خوانندگان و علاقه‌مندان این نویسنده ارایه داده است. در ‌سال۲۰۱۵ زمانی که ١٠سال از انتشار آخرین کتاب ایشی‌گورو «هرگز رهایم مکن» می‌گذشت غول مدفون در بحبوحه اشتیاق شدید و انتظار طولانی خوانندگان منتشر شد.
بزرگانی از چهار گوشه دنیا در جشنواره موسیقی فجر
شاید اگر در سال های 64 تا 69 صحبتی از حضور گروه های بین المللی به میان می آمد، همه انگشت به دهان و حیرت زده به شما نگاه و این امر را غیرممکن تلقی می کردند. اما درست از سال 1370 بود که جشنواره تازه نفس موسیقی فجر در هفتمین دوره از آغاز خود میزبان نخستین گروه بین المللی شد.
شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون
واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
فیلم «مادر!»، رویای تب آلود رسیدن به نور
بهترین توصیف برای فیلم «مادر!» این است که آن را یک رؤیای تب آلود بنامیم - لااقل این عبارت به خوبی نشان می دهد که دارن آرنوفسکی (سازنده «قوی سیاه» و «مرثیه ای برای یک رویا») موقعی که فیلمنامه را یکجا و به شکلی دیوانه وار در رایانه اش ثبت کرد، چه حال و وضعی داشت.