اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

11:10 ۳۸۷ روز و ۱۲ ساعت پیش برترین ها 992 0
         اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

اگر قصد سفر هوایی یا زمینی به روسیه دارید و خارج از تور، قصد روسیه گردی در تابستان ۹۷ دارید، یکی از مهم‌ترین موضوعات، پیدا کردن محل اقامت خوب، ارزان و با دسترسی مطلوب به ورزشگاه‌های رقابت‌های امسال است. در این مطلب شما را با چندین روش آشنا میکنیم.

برترین ها

وب سایت روزیاتو - علی زمانی: اقامت ارزان و پیدا کردن هتل و خانه ارزان در ۱۲ شهر روسیه یکی از دغدغه های مسافران جام جهانی است. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از ۲۴ خرداد ماه سال جاری به مدت ۱ ماه در شهرهای مختلف روسیه برگزار می شود و جهان، هیجان انگیز ترین رقابت ورزشی سال ۲۰۱۸ میلادی را از سرزمین دیدنی و تاریخی تزارها نظاره خواهد کرد.

         اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ۱۲ ورزشگاه شیک که هر یک حداقل گنجایش ۴۰ هزار نفر را دارد، به مدت ۳۰ روز برگزار شده و بازی افتتاحیه و اختتامیه در پایتخت روسیه خواهد بود.

اکثر بلیط های جام جهانی به فروش رفته و فن کارت های صدها هزار تماشاچی رقابت ها نیز به منظور دریافت تسهیلات ویژه در طول برگزاری رقابت ها، صادر شده است. البته اکنون بلیط برخی از رقابت های کمتر مطرح آفریقایی باقیمانده است که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت فیفا یا فدراسیون فوتبال کشورمان مراجعه کنید.

برخی از هموطنان به دلیل برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ که در ماه خرداد در این کشور برگزار می شود، قصد سفر به روسیه دارند و میخواهند از تسهیلات صدور آسان روادید استفاده کنند. توجه کنید که شما میتوانید به مدت ۸ روز به شرق دور روسیه بدون روادید سفر کنید و در قالب گروه های ۱۵ نفره، از دریافت ویزا معاف شوید.

در غیر اینصورت، می بایست روادید سفر به روسیه را در تهران دریافت کرده که به تناسب مدت زمان سفر و فوریت ویزا، قیمتی در حدود ۲۷۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دارد. مراحل دریافت روادید گردشگری کوتاه مدت روسیه آسان است و در سایت سفارت این کشور در تهران، اطلاعات لازم ارائه شده است.

اگر قصد سفر هوایی یا زمینی به روسیه دارید و خارج از تور، قصد روسیه گردی در تابستان ۹۷ دارید، یکی از مهم ترین موضوعات، پیدا کردن محل اقامت خوب، ارزان و با دسترسی مطلوب به ورزشگاه های رقابت های امسال است. در گزارش امروز شما را با چندین روش آشنا میکنیم.

رزرو محل اقامت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با هتلز

         اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

اقامت ارزان در روسیه با هتلز. یکی از سایت های مطرح برای رزرو محل اقامت در شهرهای مختلف روسیه در طی برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸، استفاده از سایت hotels.com است. این سایت، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که در صورت رزرو ۱۰ شب، ۱ شب اقامت رایگان به آن ها تعلق بگیرد. هم چنین در صورت رزرو گروهی، میزان تخفیف دریافتی افزایش می یابد. در سایت هتلز دات کام، شما با ده ها هزار فرصت اقامتی ارزان تا لوکس در شهرهای روسیه مواجه هستید که متناسب با بودجه تخصیصی، نسبت به رزرو اینترنتی محل اقامت اقدام کنید.


رزرو محل اقامت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با بوکنیگ

         اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

اقامت ارزان در روسیه با بوکنیگ!مطرح ترین سایت رزرواسیون محل اقامت در جهان همین سایت booking.com است که توانسته سالانه به میلیون ها گردشگر در سراسر جهان خدمات خوبی ارائه کند. شما میتوانید ارزان ترین و بهترین فرصت های اقامتی در شهرهای روسیه به خصوص در ۱۲ شهری که محل برگزاری رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ است، نسبت به اجاره محل اقامت ارزان تا لاکچری اقدام کرده و هزینه را اینترنتی پرداخت کنید.

ضمنا، این سایت به شما امکان میدهد تا قبل از رزرواسیون، نظر مسافران و مشتریان قبلی را نسبت به واحد اقامتی، جویا شوید. بوکینگ، امکان رزرواسیون با کنسل رایگان (free crenelation) را نیز فراهم می کند که برای صدور ووچر رایگان برای اعطا به سفارتخانه های اروپایی در تهران مناسب می باشد.


رزرو محل اقامت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با هاستل ورلد

         اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

اقامت ارزان در روسیه با هاستل ورلد، برای کسانی که کوله پشتی گرد هستند و دوست دارند با هزینه کمی به جام جهانی رفته و اقامتی ارزان را تجربه کنند، توصیه می شود. در روسیه، هزاران هاستل تاسیس شده که شما میتوانید بر اساس بودجه خود، نسبت به رزرو هاستل های ارزان اقدام کنید. پراکندگی هاستل ها به گونه ای است که میتوانید نزدیک ترین هاستل به محل برگزاری رقابت مورد نظر را انتخاب و در آنجا اقامت کنید. دو شهر دیدنی و پر توریست مسکو و سنت پترزبورگ به خصوص در اطراف میدان سرخ و کرملین و محدوده شانزلیزه سنت پترزبورگ و ورزشگاه زنیت، هاستل ها کمی گران است. پس گروهی رزرو کنید یا محدوده دور تر در نظر داشته باشید.

فرق هاستل با هتل این است که در هاستل، خدمات هتل ارائه نمی شود و آشپزخانه به اشتراک گذاشته شده وجود دارد تا نسبت به پخت و پز اقدام کنید. بعضا، یک یا چند حمام برای استفاده مهمانان نیز در دسترس می باشد. هزینه هاستل در روسیه به مراتب پایین تر از هتل است و شما میتوانید هاستل های معروف شهرهای مختلف روسیه مثل مسکو و سنت پترزبورگ را از طریق روسیه گردهای تریپ ادوایزر جویا شوید.


رزرو محل اقامت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با ایر بی ان بی

         اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

اقامت ارزان در روسیه با ایر بی ان بی. یکی از معروف ترین سایت های آشنایی با محل اقامت خودمانی در شهرهای مختلف جهان، همین سایت airbnb.com است. شهروندان هزاران شهر دنیا، یک اتاق یا یک طبقه یا یک خانه کامل و دربستی را در این سایت با شرایط مختلف و قیمت های گوناگون آگهی داده و در اختیار گردشگران قرار می دهند. شما میتوانید به جای رزرو هتل یا هاستل در مدت برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از خدمات ایر بی ان بی استفاده کرده و در خانه شهروندان روسیه مقیم شوید. قیمت و شرایط و نوع خانه ها و نزدیکی به محل برگزاری رقابت ها را با ورود به سایت بررسی کنید. پیش از انتخاب نهایی خانه مورد نظر، کامنت های سایر مسافران را در سایت بخوانید.

اگر هتل و هاستل مناسب پیدا نکردید، توصیه میکنیم که از فرصت های اجاره خانه در ایر بی ان بی استفاده کنید.


رزرو محل اقامت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تریپ ادوایزر

         اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

اقامت ارزان در روسیه با تریپ ادوایزر. معروف ترین و تخصصی سایت آشنایی با مقصدهای گردشگری، جاذبه های توریستی و دیدنی های جهان و آشنایی با نظرات حرفه ای های گردشگری همه در tripadvisor.com در دسترس شما است. بیش از نیم میلیارد توصیه سفر و استفاده از مکان های اقامتی و خوراکی و دیدنی در تریپ ادوایزر ارائه شده و به مناسبت جام جهانی، بیش از ۲۴۰۰ انجمن ویژه نیز در این سایت فعال شده و پاسخگوی نیازهای مسافران جام جهانی فوتبال است. میتوانید از فرصت های اقامتی معرفی شده در این سایت برای اقامت در روسیه استفاده کنید.


روسیه، ۱۵۷ هزار میزبان مهمان نواز ثبت شده در کوچ سرفینگ دارد

         اقامت ارزان در روسیه برای مسافران جام جهانی

سایت هایی مثل اینترنیشن (Internations.org)، لونلی پلنت (Lonelyplanet.com)، تریواگو (trivago.com)، کایاک (kayak.com) نیز برای آشنایی با فرصت های اقامتی و گردشگری در روسیه در مدت برگزاری رقابت های امسال توصیه می شود. روسیه، ده ها هزار میزبان مهمان نواز رایگان دارد. به couchsurfing.com مراجعه کنید.


گروه های زیر مجموعه گردشگری

هنر سیر و سفر
هنر سیر و سفر

آخرین اخبار

۸ توصیه برای پرهیز از مسمومیت غذایی در تابستان
هر بشقاب، سینی، یا ظرف و لوازم آشپزی که یک بار با محصولات خام در تماس بوده‌اند را پیش از استفاده مجدد برای نگهداری یا سرو غذای پخته بشویید.
ضرب المثل‌ها از کجا می‌آیند؟
منشأ اصلی خیلی از ضرب‌المثل‌ها مشخص نیست؛ به عبارت بهتر، اولین کسی که یک عبارت مثلی را به کار برده، به همان اندازه ناشناس است که شاعران و نویسندگان ادبیات فولکلور و عامیانه.
روز نخست قهرمانی ژیمناستیک آسیا - کیخا و احمدکهنی فینالیست شدند
در روز نخست رقابت‌های ژیمناستیک قهرمانی آسیا دو نماینده ایران به فینال خرک حلقه و دار حلقه رسیدند.
بدبیاری برای مرادی- سهراب از ناحیه کتف مصدوم شد
سهراب مرادی از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد.
برد با ارزش اولسان هیوندای در ژاپن و تساوی نمایندگان چین و کره
دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق به پایان رسید.
انریکه استعفا کرد- مورنو، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال اسپانیا
سرمربی اسپانیایی به دلیل مشکلات خانوادگی از سمتش استعفا کرد و روبرت مورنو به عنوان جایگزینش در تیم ملی اسپانیا انتخاب شد.
ماشین‌سازی یک بازیکن گرجستانی به خدمت گرفت
کاخابر کاکاشویلی به عقد قراردادی به ماشین‌سازی تبریز پیوست.
سئول خواهان دیدار رهبران دو کره
کره‌جنوبی خواستار برگزاری دیداری میان رهبران دو کره پیش از سفر رئیس‌جمهوری آمریکا به سئول شد.
آتش سوزی در ساختمان مسکونی چهار طبقه در تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی چهار طبقه در محله خزانه بخارایی تهران خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم- پاداش نگرفتم، میناوند دروغ می‌گوید
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره جدایی برانکو از این تیم صحبت کرد و نسبت به اظهارات مهرداد میناوند درباره خودش، واکنش نشان داد.
حمله موشکی به شرق موصل
منابع عراقی از فرود دست‌کم یک فروند موشک کاتیوشا در شرق موصل خبر دادند.
رحیم‌پور: کار کردن با چین و روسیه به معنای کنار گذاشتن اروپا نیست
معاون پیشین آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه می‌گوید، سه کشور ایران، روسیه و چین باید همکاری‌های بیش‌تری را برای مقابله با دشمن مشترک (آمریکا) انجام دهند. او در عین حال تاکید دارد که محدود کردن روابط خود به چین و روسیه هم اشتباه است.
سرقت یک میلیاردی پول نقد از یک مغازه در بازار تهران
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقانی خبر داد که با تخریب گاوصندوق یک مغازه، اقدام به سرقت یک میلیارد تومان پول نقد کرده بودند.
درخواست داماد ترامپ از ولیعهد سعودی
دو منبع سعودی به وبگاه خبری «میدل‌ایست آی» انگلیس گفته‌اند جرد کوشنر، داماد و مشاور ترامپ از محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی خواسته است که فعلا دست از اعدام‌ بردارد.