معاون وزیر بهداشت از ایرنا دیدن کرد

09:58 ۲۲۲ روز و ۳ ساعت پیش ایرنا 301 0
معاون وزیر بهداشت از ایرنا دیدن کرد

تهران- ایرنا- معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، از بخش های مختلف این رسانه دیدن کرد.

ایرنا

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، علیرضا رئیسی روز سه شنبه پس از حضور در ایرنا با سید ضیا هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار و در خصوص مباحث مختلف گفت و گو کرد.
معاون بهداشت وزیر بهداشت، در این دیدار همچنین از بخش های مختلف این خبرگزاری ازجمله گروه اخبار صوتی و تصویری و اتاق خبر دیدن کرد و در جریان روند تهیه و تولید اخبار و گزارش های خبری و تصویری و انتشار آنها روی خروجی های مختلف این سازمان قرار گرفت.
رئیسی همچنین در نشست خبری با حضور خبرنگاران در ایرنا، به پرسش های مختلف از جمله مبارزه با بیماری های سلامت روان، مبارزه با اعتیاد، بهداشت محیط و کار، توسعه شبکه بهداشتی، واکسیناسیون، تغذیه سالم، سلامت خانواده، سلامت دانش آموزان، اجرای پزشک خانواده، آلودگی هوا، مبارزه با بیماری های واگیر و غیرواگیر و سلامت دهان و دندان پاسخ داد.
اجتمام*1834


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

زنان و جوانان
زنان و جوانان

آخرین اخبار

تعیین تکلیف وضعیت دستفروشان از سوی وزارت کشور- قول وزارت صنعت برای تحویل هفته ای 200 تاکسی
معاون وزیر کشور از تعیین تکلیف وضعیت دستفروشان با تهیه دستورالعملی در این خصوص خبر داد .
درخشش هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره تئاتر خلیج فارس
یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنرمندان معلول واحد نمایش حوزه هنری استان در هفتمین جشنواره منطقه ای معلولان خلیج فارس خوش درخشیدند.
کاهش ۲۰ درصدی مراجعه البرزی‌ها به رستوران‌ها
رئیس اتحادیه پزندگان مرکز استان البرز از فعالیت ۶۰۰ واحد صنفی در صنف پزندگان کرج خبرداد و گفت: از این ۶۰۰ واحد صنفی، متأسفانه حدود ۵۰ واحد به دلیل گرانی‌های اخیر مواد اولیه تعطیل شده است.
کردستان با پنج اثر در جشنواره بین المللی فیلم 100 حضور دارد
سنندج - ایرنا - هنرمندان کردستانی با پنج انیمشین 100 ثانیه ای از تولیدات حوزه هنری در بخش نهایی و رقابتی دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های 100 ثانیه ای حضور دارند.
تجارت پارتیزانی با ترکمنستان!
مدیر کل اقتصاد و دارایی خراسان شمالی، ایجاد بازارچه مرزی پرسه سو را راهی مهم برای اشتغالزایی مرزنشینان این استان اعلام کرد.
داستان گویی بدیع کارگردان در بستر تئاتردرمانی
تهران- ایرنا- نمایش «ساعت پنج شد بابا» به کارگردانی گلناز اکبری از استان کرمانشاه با استفاده از تکنیک تئاتردرمانی (سایکودرام)، با بهره بردن از بازیگران معلول، تصویری دوگانه و استوار بر محور «زیبایی هنر بازیگران» و «تلخی عزلت معلولان» را توامان در ذهن مخاطب ثبت می کند.
برای بهبود اقتصادی باید از نخبگان استفاده کرد
رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است برای عبور از شرایط فعلی اقتصاد ایران باید در یک اقدام برنامه‌ریزی شده از توان نخبگان کشور استفاده کرد.
برترین های جشنواره «اتود» معرفی شدند
همدان - ایرنا - رییس انجمن هنرهای نمایشی همدان گفت: دومین جشنواره اجرای یک نقش به صورت بداهه «اتود» به مناسبت چهل سالگی انقلاب برگزار شد و هیات داوران 10 نفر را به عنوان برتر، بدون اولویت انتخاب کردند.
پراید چگونه ۴۶ میلیون تومان شد؟
مدیرعامل اسبق سایپا می‌گوید: «اگر دولت‌ها اجازه می‌دادند سالانه بین ۱۰ الی ۱۵ درصد قیمت خودروها گران شود اکنون قیمت پراید به جای آن‌که ۴۶ میلیون تومان باشد، ۳۵ میلیون تومان بود.»
سینما به توانِ تئاتر- نیکان راست قلم*
تهران- ایرناپلاس- انگار بار دیگر سینماگرها به خاطر آوردند که بسیاری از استعدادهای جوان را باید از دل پلاتوهای مرکز شهر تهران، کشف و به سینما معرفی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تعامل دانشگاه و جامعه برنامه‌ریزی نیاز دارد؛دستوری نیست-دلیل اثرگذارنبودن پروژه‌های علوم‌انسانی
رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با بیان اینکه این نگرش که دانشگاه‌ها تنها در توسعه مرزهای دانش به صورت جزیره‌ای مؤثر باشند، مطرود است، گفت: اگر دانشگاه می‌خواهد بماند، متحول شود و ارتقا یابد، مسیر ناگزیر آن پیوند با جامعه است و اکنون که ۴۰ سال تجربه را پشت سر داریم، باید در این زمینه اولویت‌بندی‌های واقعی را شناسایی و خلاءها و به هم ریختگی‌های روابطی که موجود است را ساماندهی کنیم.
هنرمندان معلول دیر بوشهر6 مقام کسب کردند
بوشهر- ایرنا- رئیس هیات مدیره انجمن معلولان شهرستان دیر استان بوشهر گفت: هنرمندان بازیگر معلول این شهرستان در جشنواره منطقه ای تئاتر مهر آیین خلیج فارس 6 مقام کسب کردند.
آغاز مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد از امروز
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد از امروز ۲۸ بهمن خبر داد.
مرد ژاپنی که خودش را به یک عروسک زنده تبدیل کرد
مدل و هنرمند ژاپنی «مت کوواتا» در سال‌های اخیر با تغییرات ظاهری خود توجه زیادی را جلب کرده است. این پسر ۲۴ ساله ژاپنی خودش را به یک عروسک زنده تبدیل کرده است.
سند جامع سلامت قم 70 درصد پیشرفت دارد
پزشکان اردبیلی برای طی دوره پزشکی آبدرمانی به ترکیه می روند
مقابله با پدیده اعتیاد به عزم همگانی نیازمند است
نیروی متخصص نیاز مبرم شبکه بهداشت و درمان ماهشهر است
29 کانون تب برفکی در خراسان شمالی شناسایی شده است
شورای اجتماعی محلات، روحی تازه در کالبد مدیریت شهری
66 بیمار پروانه ای درفارس خدمات سلامت دریافت می کنند
سلامت، رکن اساسی توسعه پایدار است
اجساد 5 نفر از جانباختگان سیل و آبگرفتگی پیدا شد
اصفهان با ژاپن درباره سرطان معده تحقیقات مشترک انجام می دهد