شکایت از اپل به خاطر نرم‌افزار فیس تایم

12:04 ۳۷۱ روز و ۱۸ ساعت پیش ایتنا 304 0
شکایت از اپل به خاطر نرم‌افزار فیس تایم

ایتنا- شرکت اپل به‌تازگی با یک شکایت جدید روبرو شده است و در این شکایت یک خانواده به خاطر مرگ دخترشان به دست راننده‌ای که از نرم‌افزار فیس تایم استفاده می‌کرده انجام گرفته است.

ایتنا

شرکت اپل به‌تازگی با یک شکایت جدید روبرو شده است و در این شکایت یک خانواده به خاطر مرگ دخترشان به دست راننده‌ای که از نرم‌افزار فیس تایم استفاده می‌کرده انجام گرفته است.به گزارش ایتنا ازشماران سیستمبه نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، نرم‌افزار فیس تایم یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای مکالمات تصویری اینترنتی در میان کاربران دستگاه‌های اپل است ولی به نظر می‌رسد که اپل به‌زودی باید به خاطر این نرم‌افزار در دادگاه حاضر شود.یک خانواده آمریکایی از شرکت اپل شکایت کرده و درخواست غرامتی سنگین از این شرکت را دارند که در مرکز این شکایت، نرم‌افزار فیس تایم قرار گرفته است. ماجرا از این‌ قرار است که دختر این خانواده در سال ۲۰۱۴ میلادی در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داده است و راننده‌ای که به دختر آن‌ها برخورد کرده بوده است، در حال استفاده از فیس تایم بوده است.این خانواده در شکایت خود مدعی شده‌اند که اپل تمهیدات امنیتی مناسب برای پیشگیری از استفاده از نرم‌افزار فیس تایم در حال رانندگی را در نظر نگرفته بوده است و به همین دلیل نیز به‌نوعی مسبب این حادثه است.در این حادثه فرد راننده در حال مکالمه ویدیویی با فیس تایم بر روی آیفون ۶ اس خود به دختر این خانواده برخورد کرده و علاوه بر دختر این خانواده، دختر خودش نیز براثر جراحات این تصادف از دنیا رفته است.شرکت اپل دراین‌باره هیچ اظهارنظری نکرده است و به نظر می‌رسد که قصد دارد تا ماجرا را به‌صورت قانونی در دادگاه حل‌وفصل کند و علاقه‌ای به حل کردن ماجرا در پشت پرده ندارد. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات

پر بازدید ترین اخبار امروز

با وجود مازاد تولید، هم قاچاق داریم هم واردات رسمی!
مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه گفت: علیرغم اینکه انواع گل و گیاه در ایران تولید می‌شود و محصول روی دست تولیدکنندگان مانده است، نه تنها گل و گیاه به صورت قاچاق وارد می‌شود، بلکه درهای گمرک به روی واردات باز است.
مظنه خرید زنجیرچرخ در بازار چقدر است؟
زنجیر چرخ با سایز 14، در بازار با قیمت 67 هزار تومان بفروش می رسد.
منشأ غرش‌های زمین در ایلام چیست؟
از زمان وقوع زمین‌لرزه شدید سرپل‌ذهاب، از سوی مردم محلی گزارش شده که صداهایی از درون زمین اهالی شهرستان سرابله واقع در استان ایلام را نگران کرده است. به همین دلیل تیم کارشناسی از سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌ معدنی به محل اعزام شدند و اعلام کردند که این صداهای معماگونه منشأ زمین‌لرزه‌ای ندارد و احتمالا به یک پدیده زمین شناسی دیگر مربوط است.
هند جایگاه ایران در تولید آهن‌ اسفنجی را گرفت
بر اساس گزارش سال ۲۰۱۷ انجمن جهانی فولاد، تولید فولاد در ایران بیش از ۲۱ درصد افزایش یافته اما هند موفق شده با افزایش تولید آهن اسفنجی، رتبه اول ایران در تولید این محصول را بگیرد و ایران در تبه دوم تولید آهن اسفنجی دنیا ایستاد.
کدام یک به تعهداتش عمل نکرد؛ وزارت راه یا ذوب آهن؟
در روزهای ابتدایی آغاز به کار دولت یازدهم با حضور وزرای راه و صنعت در اصفهان، قراردادی امضا شد که می‌توانست یکی از اصلی‌ترین بخش‌های اقتصادی ایران را فعال کرده و به مرحله خوداتکایی برساند. موضوعی که با گذشت حدود پنج سال هنوز سرنوشت نامعلومی دارد.