برخی مدیران منافع مردم را نمی بینند

18:45 ۲۴ روز و ۱۱ ساعت پیش ایرنا 34 0
برخی مدیران منافع مردم را نمی بینند

اصفهان - ایرنا - مشاور عالی و مسئول هماهنگی امور مشاوران استاندار اصفهان تصریح کرد: تعداد اندکی از مدیران این استان بر منافع بخشی تاکید می کنند و منافع عمومی و مردم را نمی بینند.

ایرنا

' قربانعلی قائمی ' روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا با بیان اینکه مدیریت ارشد استان اصفهان بر در نظرگرفتن منافع ملی و عموم مردم تاکید دارد، افزود: مدیران دستگاه های اجرایی این استان باید خود را با این رویکرد تطبیق دهند و برای حل مشکلات استان و ساکنان این خطه بیش از پیش تلاش کنند.
وی بیان کرد: مدیرانی که نمی توانند خود را با این رویکرد تطبیق دهند نیز باید فکری به حال خود کنند و مجموعه ای از استان را معطل منافع بخشی نکنند.
مشاور عالی و مسئول هماهنگی امور مشاوران استاندار اصفهان درعین حال گفت: مدیران دستگاههای اجرایی استان باید ضمن انجام فعالیت های قانونمند و ضابطه مند، در تسریع امور همت کنند.
وی گفت: استان اصفهان نباید از مدیرانی که نگران آسیب دیدن موقعیت خود هستند، متضرر شود و این مدیران نباید مانع خدمات رسانی به شهروندان و سد پیشرفت و توسعه آبادانی این خطه شوند.
قائمی ادامه داد: بوروکراسی و کاغذبازی های اداری نباید مرکز ایران ( استان اصفهان ) را زمین گیر کند و استاندار اصفهان از ابتدای تصدی این مسئولیت بر حذف بروکراسی اداری در استان تاکید کرده است.
وی با اشاره به اینکه استان اصفهان نیازمند سرمایه گذاری است، گفت: براساس دستور استاندار، در این راستا امور مربوط به سرمایه گذاری توسط دستگاه های ذیربط نباید بیش از 15 روز بطول انجامد.
مشاور عالی و مسئول هماهنگی امور مشاوران استاندار اصفهان با اشاره به اینکه برخی از طرح ها در این استان سال ها پیش زمین گیر شده بود، گفت: با تدابیر انجام شده و پیگیری های استاندار و همکاران ایشان در بخش های مختلف امور مربوط به تعدادی از طرح های حیاتی و زمین گیر شده استان از سرگرفته شده است و مردم استان در آینده ای نزدیک ثمرات آن را احساس خواهند کرد.
وی با بیان اینکه متاسفانه بسیاری از کارهایی که در سایر استان ها بسیار ساده و راحت انجام می شود در استان اصفهان به سختی پیش می رود، افزود: رویکرد مدیریت ارشد استان، نتیجه محور است و مدیران دستگاههای اجرایی استان باید در وظایف خود پاسخگو باشند و نتایج فعالیت های خود را اعلام کنند.
وی که بنا به ابلاغ استاندار اصفهان از دی سال گذشته مسئولیت دفتر امور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این استانداری را برعهده دارد، درباره فعالیت های این دفتر گفت: ایده راه اندازی این دفتر توسط مهرعلیزاده استاندار اصفهان شکل گرفت و قرار بر این است که این دفتر بتواند در حوزه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی حلقه واسط استاندار و آنها باشد.
رئیس دفتر امور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استانداری اصفهان اضافه کرد: گرچه نمایندگان استان در رابطه با مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود می توانند بصورت مستقیم با استاندار مکاتبه کنند اما این دفتر به عنوان هماهنگ کننده، نمایندگان را برای انجام ماموریت ها و بررسی و پیگیری در خواست های خود از دستگاههای اجرایی استان کمک می کند.
وی ساده سازی و تسریع در انجام امور مربوط به درخواست نمایندگان از دستگاههای اجرایی همچنین بررسی مشکلات استان و اتخاذ راهکارهای مناسب برای تصویب قوانین مورد نیاز جهت تامین منابع مالی برای اجرای طرح های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی مورد نیاز استان را از دیگر اهداف راه اندازی دفتر امور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استانداری اصفهان بیان کرد.

*** انتخاب فرمانداران بر اساس جوانگرایی، کارآمدی و همسویی با دولت انجام شده است
رئیس دفتر امور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استانداری اصفهان درباره تغییر چند فرماندار شهرستان های استان نیز گفت: در ابتدایی که محسن مهرعلیزاده مسئولیت اجرایی استان را برعهده گرفت، برخی نمایندگان استان با صراحت عنوان می کردند که فرمانداران حوزه انتخابیه شان باید از سوی آنها معرفی شود و در اینخصوص اصرار بیش از حد داشتند.
وی بیان کرد: پس از برگزاری چند جلسه و تبادل نظر، این افراد متقاعد شدند که انتخاب فرمانداران برعهده آنها نیست و اقدام آنها دخالت در امور اجرایی می باشد.
قائمی تصریح کرد: انتخاب فرمانداران جدید شهرستان های استان با نظر و تصمیم استاندار اصفهان انجام شده و معیار استاندار اصفهان برای انتخاب این افراد نیز جوانگرایی، کارآمدی و همسو بودن با دولت بوده است.
وی ادامه داد: حد میانگین سن فرمانداران منتخب نسبت به گذشته جوان تر است و برای کارآمدی آنها نیز بدون تردید شهرستان ها روند رو به پیشرفتی را خواهند داشت.
رئیس دفتر امور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استانداری اصفهان اظهارکرد: هر قوه باید وظایف خود را به درستی انجام دهد و با وحدت و همدلی بر تلاش برای حل مشکلات متمرکز شوند.
وی با اشاره به اینکه ارتباط خوب و صمیمی بین استانداری اصفهان و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد، افزود: خوشبختانه با تعامل، همکاری، وحدت و همدلی که بین مسئولان اجرایی و نمایندگان استان وجود دارد توانسته ایم اقدام های خوبی را برای حل مشکلات استان انجام دهیم که در آینده این اقدام ها توسط مسئولان ذیربط اطلاع رسانی خواهد شد.
2093


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

روایتی خواندنی از حضرت سلیمان(ع) و عابد بنی اسرائیلی
روایتی جالب از حضرت سلیمان(ع) درمورد سلطنت ماندگار را اینجا بخوانید.
به فرموده پیامبر(ص) درهای آسمان ‌در 4 مورد گشوده‌ میشود
حدیثی از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) را در ادامه می خوانید.
استایل جدید و خاص ˮلیلا اوتادیˮ -عکس
"لیلا اوتادی" ، بازیگر مطرح سینمای ایران، با انتشار عکس زیر، صفحه شخصی اش را به روز کرد.
تیپ عجیب ˮبهاره رهنماˮ در کنار حاجی-عکس
تصاویری که "بهاره رهنما" در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است را مشاهده می کنید.
جدیدترین عکسی که ˮساره بیاتˮ منتشر کرد
"ساره بیات" ؛ بازیگر مطرح سینمای ایران، با انتشار عکس زیر صفحه شخصی خود را به روز کرد.
بهاره افشاری هم به ˮزندانی هاˮ ی ده نمکی پیوست-عکس
پس از بهنوش بختیاری، بهاره افشاری هم به فیلم زندانی‌های مسعود ده‌نمکی پیوست.
با این تست شخصیت شناسی میزان «وابستگی عملی» خود را بسنجید!
حتما شما هم از دوره مدرسه این بچه ها را یادتان هست؛ بچه هایی که بدون حضور دوست نزدیک شان حتی سر آبخوری هم نمی رفتند. آنها که اعتماد به نفس شان همیشه به حضور دیگری وابسته بود. حالا فکر کنید آدم بزرگ هایی هستند که خصلت همان بچه ها را دارند.
برای درمان سوزش چشممان چه کنیم؟
علت سوزش چشم‌ها در اکثر موارد می‌تواند به سرعت تشخیص داده و با داروهای غیرنسخه‌ای درمان شود. با این حال برخی از علل نادر سوزش چشم وجود دارد که ممکن است به درمان ویژه‌ای نیاز داشته باشد.
اعدام برای ربایندگان دختر دانشجو
قضات دادگاه کیفری دو مرد شیطان صفت را به اتهام تعرض به یک دختر دانشجو به اعدام محکوم کردند.
قتل عروس توسط برادر شوهرش به خاطر سوءظن به خیانت
برادر شوهر خشمگین به‌دنبال اختلاف خانوادگی با عروسشان وی را در برابر چشمان برادرش با ضربات چاقو از پا درآورد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

روایتی خواندنی از حضرت سلیمان(ع) و عابد بنی اسرائیلی
روایتی جالب از حضرت سلیمان(ع) درمورد سلطنت ماندگار را اینجا بخوانید.
به فرموده پیامبر(ص) درهای آسمان ‌در 4 مورد گشوده‌ میشود
حدیثی از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) را در ادامه می خوانید.
استایل جدید و خاص ˮلیلا اوتادیˮ -عکس
"لیلا اوتادی" ، بازیگر مطرح سینمای ایران، با انتشار عکس زیر، صفحه شخصی اش را به روز کرد.
تیپ عجیب ˮبهاره رهنماˮ در کنار حاجی-عکس
تصاویری که "بهاره رهنما" در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است را مشاهده می کنید.
جدیدترین عکسی که ˮساره بیاتˮ منتشر کرد
"ساره بیات" ؛ بازیگر مطرح سینمای ایران، با انتشار عکس زیر صفحه شخصی خود را به روز کرد.
اصلاح طلبان و اصولگرایان  وحدت ملی را حفظ کنند
وحدت مسئولان استان اردبیل مثال زدنی است
استقرار اداره تعزیرات حکومتی در ملکشاهی ضروری است
«اخراج 5هزار آقازاده ایرانی» سورپرایز تیر است، نه خبر جعلی
زنی که برای نمایندگان پیامک تهدیدآمیز می فرستاد شناسایی شد
دشمن با تصویب FATF هم انقلاب ما را رها نمی کند
اصلاندوز تا شهرستان شدن یک گام فاصله دارد
نیروهای کارآمد در میز خدمت به کار گرفته شوند
رویکردها و فعالیتهای فرهنگی نباید خنثی باشند
فرمانداراردستان :اختلافهای قومی سبب توسعه نیافتگی است