پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین رویداد بین المللی قرن است

12:52 ۸۲ روز و ۱۰ ساعت پیش ایرنا 234 0
پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین رویداد بین المللی قرن است

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران مهمترین رویداد بین المللی و منطقه ای قرن است.

ایرنا

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه در جلسه شورای سیاستگذاری و راهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: یکی دیگر از ویژگی های انقلاب اسلامی هویت دینی و مذهبی این انقلاب است که برای غرب ناشناخته بود.
وی وحدت مسلمان را عامل دیگر پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: دفاع از مردم مظلوم فلسطین، حمایت از مستضعفین و محرومین از اهداف انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: زمانی که انقلاب اسلامی پیروز شد آمریکا، غرب و تحلیلگران مبهوت شدند چرا که انقلابی تاثیرگذار و اتحاد مردم بر محور اسلام و دین پایه گذاری شده بود.
امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه رهبری امام خمینی(ره) یکی از عوامل پیروزی انقلاب بود اضافه کرد: یکی دیگر از ویژگی ها انقلاب همخوانی منطق آن با مقدسات اسلامی بوده و مبنای اساس انقلاب ارزش های مذهبی و دینی است.
وی با بیان اینکه چهاردهه از انقلاب اسلامی می گذرد، فراز و نشیب و تجربه های فراوانی را پشت سر گذاشته ایم گفت: توطئه های دشمن و کینه توزی آنان همواره در این سال ها بوده است و در مقابل آن ایثار، فداکاری وجانثاری مردم را شاهد بوده ایم که باید این رشادت ها برای جامعه تببین شود.
نماینده ولی فقیه در لرستان ادامه داد: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسب برای بازخوانی مبانی اصول، ارزش های انقلاب، تجدید عهد و بصیرت افزایی است و آسیب ها را شناسایی همچنین دستاوردها را بومی کنیم.
آیت الله میرعمادی شعار افتخار به گذشته، امید به آینده را به عنوان شعار چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: برنامه ها مطابق با اهداف انقلاب باشد، دستاوردهای انقلاب در سطح ملی و استانی باید احصا شود، تدوین برنامه برای آینده در دستور کار قرار گیرد و برای زنده نگه داشت انقلاب تبلغات شهری صورت گیرد.
وی بیان کرد: انجام به وظایف در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مساله ای فرابخشی است که باید بخش خصوصی، ادارات دولتی، فعالان اقتصادی و اجتماعی و مردم در آن مشارکت داشته باشند.
وی ادامه داد: به دلیل توجه نکردن به آسیب اجتماعی جامعه متضرر می شود که دشمن زیرکانه از این مساله سوء استفاده می کند.

**دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان شود
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری لرستان نیز در این جلسه گفت: دولت ها همواره بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای شناسایی انقلاب اسلامی در دستورکار خود قرار می دهند و امیدبخشی به آینده در این برنامه ها در الویت می باشد.
حبیب الله خجسته پور ادامه داد: در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افراد مختلفی در جلسات حضور خواهند داشت که انتظار داریم برنامه های خود را با در نظر گرفتن تحلیل و محتوا و امید به آینده در نظر داشته باشند.
وی ادامه داد: افراد عضو این ستاد علاوه بر ارایه نظر در حوزه های تخصصی باید در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری هم نظرات خود را ارایه دهند.
وی ادامه داد: می توان به کارگروه های اصلی این ستاد کارگروهای دیگری اضافه کرد که ارزش های انقلاب را بیشتر ترویج کنیم.
خجسته پور اضافه کرد: مباحث نرم افزاری و بیان دستاوردها انقلاب در الویت کاری قرار گیرد.

**پیشرفت های انقلاب اسلامی بیان شود
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در ادامه اظهار داشت: تببین و تدوین پیشرفت های انقلاب اسلامی باید بیان شود و نسبت مقایسه ای آن با سال های گذشته به مردم اطلاع رسانی شود چراکه نرخ سرعت رشد اهداف انقلاب در نظر است.
سردار مرتضی کشکولی گفت: اهداف انقلاب را باید بازگو کنیم و در این زمینه دولتمردان و کسانی که برای انقلاب اسلامی در هر جناح و یا حزب فداکاری می کنند با تفاهم بین خود مساله حاکمیتی را در دستور کار قرار دهند.

**تبیین نقش بی بدیل ولایت فقیه در پیروزی انقلاب مهم ترین هدف تشکیل ستاد است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان نیز گفت: ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با 12کارگروه تخصصی استانی با محورهای فرهنگی و هنری، اقتصادی، علم و فناوری، رسانه، محرومیت زدایی، ورزش و جوانان، زنان، تشکل های مردم نهاد، حوزه و روحانیت، ایثار و شهادت، بهداشت و درمان و بسیج مردمی تشکیل می شود.
حجت السلام لطف الله حیات الغیب ادامه داد: تاکید بر ثبات روزافزون جمهوری اسلامی و شکوفایی انقلاب، زمینه سازی آشنایی افزون تر اقشار مختلف ، معرفی نظام جمهوری اسلامی به عنوان مولود بزرگ انقلاب اسلامی و یگانه نظام دارای جامعیت و کارآمدی در برقراری مردم سالاری دینی و حفظ استقلال در عرصه های بین المللی از اهداف این ستاد است.
وی تبیین نقش بی بدیل ولایت فقیه در پیروزی انقلاب، تبیین نقش مردم، تقویت قدرت نرم جمهوری اسلامی را از دیگر اهداف این ستاد برشمرد.
3210/6006


گروه های زیر مجموعه سیاسی

مجلس
مجلس

آخرین اخبار

شوخی‌های جالب؛ از قیمت بالای پوشک تا مهریه اصولی!
هر نوشته‌ای نویسنده‌ای دارد. هر نویسنده‌ای حق دارد اسمش را پای مطلبش ببیند. نوشته‌هایی که در این صفحه می‌خوانید، Status‌های کپی پیست شده‌ای است که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست چرخیده و صاحبش را گم کرده.
ساشا سبحانی: منظورم از «برید بمیرید» با همه نبود!
کنار هم قرار گرفتن نام محمد ساشا سبحانی و نادر فتوره چی از آن اتفاقات عجیب است که به برکت حاشیه های پر و پیمان فضای مجازی میسر شده. هرچند این دو نفر از لحاظ سطح دانش و سبک زندگی، از زمین تا آسمان با هم فاصله دارند اما یک وجه اشتراک خیلی مهم دارند و آن پرحاشیه بودن در فضای مجازی است.
تیم ژیمناستیک‌ ایران فینالیست شد
تیم ملی ژیمناستیک ایران با قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر به فینال بازی های آسیایی راه پیدا کرد.
مدال تاریخی شمشیربازی سابر برای ایران
نماینده شمشیربازی سابر ایران بازی‌های آسیایی اندونزی توانست مدال برنز را کسب کند.
رتبه ششمی کاروان ایران در پایان روز دوم
کاروان ایران در پایان روز دوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ با دو پله سقوط نسبت به روز گذشته، در رده ششم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفت.
هت‌تریک کشتی آزاد؛ پرویز هادی هم طلایی شد
پرویز هادی آزادکار وزن 125 کیلوگرم ایران برای دومین مرتبه مدال طلای بازی‌های آسیایی را بر گردن آویخت تا تیم ملی کشتی آزاد ایران با 3 طلا و یک برنز به کار خود در بازی‌های آسیایی 2018 پایان دهد.
سانداکار ایران از سد نماینده میزبان گذشت
سانداکار وزن منهای 65 کیلوگرم تیم ملی ووشوی ایران با از پیش روی برداشتن نماینده میزبان به مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی راه یافت.
پرویز هادی: خوشحالم که کشتی آبروداری کرد
قهرمان سنگین وزن کشتی ایران اظهار کرد: خوشحالم که طی دو روز کشتی ایران در بازیهای آسیایی آبروداری کرد.
مالک مشکی‌پوشان: فکر کردند رابین‌هود هستند
مالک باشگاه مشکی‌‎پوشان می‌گوید اجازه نمی‌دهد کسی با پول گرفتن از بازیکنان، تیم را ببندد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تصاویری از طوفان شدید دیشب در مکه
شب گذشته طوفان و باران شدید شهر مکه را درنوردید و صحنه‌های تماشایی را در خانه خدا به وجود آورد.
«ناب» با صدای علی پهلوان منتشر می‌شود
قطعه «ناب» اثر تازه علی پهلوان، با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و توسط شرکت ترانه شرقی منتشر و در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.
فیلم- کشتی حسن یزدانی با فرد مبتلا به سندروم داون
تصاویری از کشتی‌ حسن یزدانی قهرمان مسابقات آسیایی و جهانی با فرد مبتلا به سندروم داون را مشاهده می کنید.
همایش عبور از بحران با رویکرد آیت الله هاشمی برگزار می شود
باید مراقب بود نوشته های انحرافی شان حوزه را خدشه دار نکند
تجمعات بدون پشتوانه مراجع عظام نمی تواند به نام حوزه تلقی شود
تاریخچه شکل گیری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
برخی از شعارهای دست نوشته در تجمع فیضیه مورد تایید حوزه نیست
مفاهیم اصیل انقلاب اسلامی به نسل جوان منتقل شود
برکناری فرهاد رهبر تصمیم قبلی هیأت امنای دانشگاه آزاد بود
برجام، نفوذ جمهوری اسلامی را در منطقه بیشتر کرد
عناصر افراطی آب به آسیاب دشمن می ریزند
امام جمعه جدید الوند معرفی شد