ایرنا هجمه های رسانه ای علیه دولت را خنثی کند

12:12 ۸۲ روز و ۵ ساعت پیش ایرنا 103 0
ایرنا هجمه های رسانه ای علیه دولت را خنثی کند

یاسوج - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: ایرنا برای خنثی سازی هجمه ها و برنامه های تخریبی علیه دولت ، فعال تر و پویاتر از گذشته به دفاع منطقی و واقع گرایانه از دستاوردهای دولت بپردازد.

ایرنا

به گزارش ایرنا، سید محمد کاظم نظری روز سه شنبه در دیدار با مدیرکل اخبار استان های خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: در شرایطی که دولت با چنین تخریب های بی سابقه توسط برخی رسانه ها و اشخاص مواجه شده و به هر بهانه ای مورد بی مهری قرار می گیرد ، ایرنا به عنوان رسانه مورد وثوق نظام و دولت باید اثرگذاری و مرجعیت خبری را به نحو مطلوب و مدیریت شده نمایش دهد.
وی فضای مسموم و پرالتهاب در کنار برخی نگاه های تخریب گرایانه به جای نقدهای منصفانه، مشفقانه و کارآمد در فضای رسانه ای کهگیلویه وبویراحمد با ساختار عشیره ای را یادآور شد و گفت: رسانه باید به جای نقد اشخاص انتقاد محتوایی و عملکردی از دستگاه ها را سرلوحه قرار دهند.
وی تاکید کرد: رسانه ها می توانند با انتقادهای سازنده و تاثیرگذار نقش راهبری و هدایت گری مجموعه مدیران و دستگاه های مختلف اجرایی را ایفا کنند و مدیران اجرایی باید از نقدهای آگاهانه و سازنده رسانه ها هم استقبال کنند.
رئیس شورای اطلاع رسانی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه های جمعی درپیشبرد اهداف وتوسعه همه جانبه کشور و این استان، گفت: ماموریت اصلی رسانه ها دراین زمینه فراتر از جریان های فکری و گروه بندی های حزبی، سیاسی و قبیله ای است.
وی تصریح کرد: برخی افراط و تفریط ها در حوزه های مختلف مانع پیشرفت و روند توسعه ای در جامعه و به ویژه این استان شده است.
نظری تاکید کرد: ایرنا می تواند به عنوان چشمان تیزبین جامعه و مرجع خبری علاوه بر ظرفیت سازی و جهت دهی و تنویر افکار عمومی با اعمال شیوه ها و راهبردهای نوین اطلاع رسانی در زمینه مسایل مختلف استان نقش موثر و حتی مستقیمی داشته باشد.
وی یادآور شد: رسانه ها به مثابه تیغ دو لبه ای هستند که هم می توانند با قلم شورآفرین خود امید و آگاهی بخشی مردم را بالا ببرند و سبب تحرک، پویایی و شکوفایی جامعه شوند وهم موجب رکود و مانع پیشرفت و توسعه شوند.
معاون استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ارزش و جایگاه رفیع خبرنگار و رسانه ها به ویژه در نظام اسلامی ، افزود: خبرنگار در وهله نخست باید قداست، ارزش و شان قلم را حفظ کند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد نیز با اشاره به سابقه بیش از 83 ساله خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: ایرنا می تواند به عنوان چشم تیزبین جامعه به صورت نظام مند ضمن بیان دستاوردها و عملکرد مثبت دولت از سیستم های اجرایی نیز نظارت و صیانت کند.
سید کرامت الله کریمی در آیین معارفه رئیس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی کهگیلویه وبویراحمد افزود: خبرگزاری ایرنا حتی چشم نظارتی برای سلامت سایر حوزه های خبری و رسانه ای و خبرگزاری های درون و بیرون نظام نیز محسوب می شود.
وی جایگاه رفیع ایرنا در حوزه رسانه ای کشور را یادآور شد و گفت: ایرنا باید با توجه به وجود ظرفیت نیروهای کارآمد، حرفه ای و خلاق نقش راهبری، تاثیرگذاری و جهت دهی خود در حوزه اطلاع رسانی و تعادل بخشی در این حوزه را بیش از گذشته ایفا کند.
شاهین فرشاد مدیرکل اخبار استان های خبرگزاری جمهوری اسلامی روز چهارشنبه برای معرفی رئیس جدید ایرنا مرکز کهگیلویه وبویراحمد به یاسوج سفر کرد.
سید فرشید تقی زاده به عنوان رئیس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی کهگیلویه وبویراحمد معرفی و از خدمات ولی موسی نژاد سرپرست این خبرگزاری تجلیل شد.
3016/1662


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

دین و اندیشه
دین و اندیشه

آخرین اخبار

حسن یزدانی گام به نیمه‌نهایی گذاشت
نماینده وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با پیروزی مقابل حریف هندی راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.
اطری از رسیدن به فینال بازماند
نماینده وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با شکست مقابل حریف مغولستانی شانس حضور در فینال را از دست داد.
یزدانی و کریمی فینالیست شدند
نمایندگان اوزان 86 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با پیروزی مقابل حریفانشان جواز حضور در فینال را کسب کردند.
مدال‌های نقره سلحشوری و بختیار در پومسه
پومسه روهای ایران با کسب دو مدال نقره در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا، به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.
نماز حسن یزدانی پیش از دیدار فینال
دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در حالی که باید تا دقایقی دیگر برای کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی به مصاف حریف لبنانی برود، نماز خود را در سالن رقابت‌ها به جا آورد.
الهه منصوریان به یک چهارم نهایی رسید
ملی پوش تیم ووشوی بانوان ایران با برتری مقابل حریفی قدرتمند زز هند به مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی 2018 راه یافت.
یزدانی: فکر نمی‌کنم حریف فینالم اصالتا لبنانی باشد
نماینده وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: شناختی از حریف فینالم ندارم، اما فکر نمی‌کنم اصالتا لبنانی باشد و به نظرم از کشورهای دیگر تغییر تابعیت داده است.
۴ تقابل به یاد ماندنی نمایندگان ایران و قطر
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، به چهار دیدار به یادماندنی از بازی‌های تیم‌های ایرانی و قطری اشاره کرد.
نصرتی: شاید به فکر خداحافظی از فوتبال باشم
بازیکن سابق تیم فوتبال نفت گفت: به خاطر سوء مدیریتی که وجود داشت قابل پیش‌بینی بود که تیم نفت تهران از بین می رود.
قهر سیدحسین حسینی باز کار دستش داد!
سید حسین حسینی برای دومین بار در سه ماهه اخیر با رفتارش کار دست خودش داد و حالا باید بیشتر روی نیمکت بنشیند!

پر بازدید ترین اخبار امروز

زلزله ۸ ریشتری «فیجی» و «تونگا» را لرزاند
مرکز بررسی های زمین شناسی آمریکا یکشنبه اعلام کرد که زلزله ای به قدرت 8.2 درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) حوالی کشورهای فیجی و تونگا در اقیانوس آرام را لرزاند.
گرجستان، هتک حجاب به مسافران ایرانی را رد کرد
وزارت خارجه گرجستان در پی اعتراض سفارت ایران در تفلیس، با صدور بیانیه ای هتک حجاب به مسافران ایرانی در پایتخت گرجستان را رد کرد.
مراسم تشییع پیکر عزت‌الله انتظامی با حضور هنرمندان-عکس
مراسم تشییع پیکر عزت‌الله انتظامی تا ساعتی دیگر از مقابل تالار وحدت آغاز می‌شود.
وزیر دفاع: یک جنگنده در ۳۱ مرداد رونمایی می‌کنیم
امیر حاتمی درباره صنعت هوایی و قولی که برای دادن خبر خوب در این حوزه داده بود، گفت: شاهد پرواز یک هواپیمای جنگنده خوب که مراحل مختلف تست را گذرانده، در روز صنعت دفاعی خواهیم بود.
اهدای عضو سرباز گچسارانی به سه هموطن زندگی دوباره بخشید
کیش - ایرنا - سرباز وظیفه احسان کمالی فر جوان 21 ساله اهل گچساران با اهدای اعضا بدن خود به سه هموطن زندگی دوباره بخشید.
پدید آمدن جزیره گرمایی شهری
تعطیلی نمایشگاه مطبوعات گمانی زنی رسانه ای است
ایستگاه میانی حمله زباله قزوین، باشد یا نباشد؟
ویدئو- یک اتفاق استثنایی در تلویزیون
سردیس طنزپرداز تبریزی رونمایی شد
مرحوم دری روی آنتن تلویزیون
تکلیف نمایشگاه مطبوعات هنوز مشخص نیست!
«عموهای فیتیله‌ای» پس از ۲۰ سال تغییر شکل می‌دهند
بازگشت ژاله علو با «لحظه‌های بی‌قرار»
حسن ضمیری پیشکسوت حوزه رسانه در سمنان درگذشت