ایرنا هجمه های رسانه ای علیه دولت را خنثی کند

12:12 ۱۴۲ روز و ۱۶ ساعت پیش ایرنا 165 0
ایرنا هجمه های رسانه ای علیه دولت را خنثی کند

یاسوج - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: ایرنا برای خنثی سازی هجمه ها و برنامه های تخریبی علیه دولت ، فعال تر و پویاتر از گذشته به دفاع منطقی و واقع گرایانه از دستاوردهای دولت بپردازد.

ایرنا

به گزارش ایرنا، سید محمد کاظم نظری روز سه شنبه در دیدار با مدیرکل اخبار استان های خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: در شرایطی که دولت با چنین تخریب های بی سابقه توسط برخی رسانه ها و اشخاص مواجه شده و به هر بهانه ای مورد بی مهری قرار می گیرد ، ایرنا به عنوان رسانه مورد وثوق نظام و دولت باید اثرگذاری و مرجعیت خبری را به نحو مطلوب و مدیریت شده نمایش دهد.
وی فضای مسموم و پرالتهاب در کنار برخی نگاه های تخریب گرایانه به جای نقدهای منصفانه، مشفقانه و کارآمد در فضای رسانه ای کهگیلویه وبویراحمد با ساختار عشیره ای را یادآور شد و گفت: رسانه باید به جای نقد اشخاص انتقاد محتوایی و عملکردی از دستگاه ها را سرلوحه قرار دهند.
وی تاکید کرد: رسانه ها می توانند با انتقادهای سازنده و تاثیرگذار نقش راهبری و هدایت گری مجموعه مدیران و دستگاه های مختلف اجرایی را ایفا کنند و مدیران اجرایی باید از نقدهای آگاهانه و سازنده رسانه ها هم استقبال کنند.
رئیس شورای اطلاع رسانی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه های جمعی درپیشبرد اهداف وتوسعه همه جانبه کشور و این استان، گفت: ماموریت اصلی رسانه ها دراین زمینه فراتر از جریان های فکری و گروه بندی های حزبی، سیاسی و قبیله ای است.
وی تصریح کرد: برخی افراط و تفریط ها در حوزه های مختلف مانع پیشرفت و روند توسعه ای در جامعه و به ویژه این استان شده است.
نظری تاکید کرد: ایرنا می تواند به عنوان چشمان تیزبین جامعه و مرجع خبری علاوه بر ظرفیت سازی و جهت دهی و تنویر افکار عمومی با اعمال شیوه ها و راهبردهای نوین اطلاع رسانی در زمینه مسایل مختلف استان نقش موثر و حتی مستقیمی داشته باشد.
وی یادآور شد: رسانه ها به مثابه تیغ دو لبه ای هستند که هم می توانند با قلم شورآفرین خود امید و آگاهی بخشی مردم را بالا ببرند و سبب تحرک، پویایی و شکوفایی جامعه شوند وهم موجب رکود و مانع پیشرفت و توسعه شوند.
معاون استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ارزش و جایگاه رفیع خبرنگار و رسانه ها به ویژه در نظام اسلامی ، افزود: خبرنگار در وهله نخست باید قداست، ارزش و شان قلم را حفظ کند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد نیز با اشاره به سابقه بیش از 83 ساله خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: ایرنا می تواند به عنوان چشم تیزبین جامعه به صورت نظام مند ضمن بیان دستاوردها و عملکرد مثبت دولت از سیستم های اجرایی نیز نظارت و صیانت کند.
سید کرامت الله کریمی در آیین معارفه رئیس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی کهگیلویه وبویراحمد افزود: خبرگزاری ایرنا حتی چشم نظارتی برای سلامت سایر حوزه های خبری و رسانه ای و خبرگزاری های درون و بیرون نظام نیز محسوب می شود.
وی جایگاه رفیع ایرنا در حوزه رسانه ای کشور را یادآور شد و گفت: ایرنا باید با توجه به وجود ظرفیت نیروهای کارآمد، حرفه ای و خلاق نقش راهبری، تاثیرگذاری و جهت دهی خود در حوزه اطلاع رسانی و تعادل بخشی در این حوزه را بیش از گذشته ایفا کند.
شاهین فرشاد مدیرکل اخبار استان های خبرگزاری جمهوری اسلامی روز چهارشنبه برای معرفی رئیس جدید ایرنا مرکز کهگیلویه وبویراحمد به یاسوج سفر کرد.
سید فرشید تقی زاده به عنوان رئیس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی کهگیلویه وبویراحمد معرفی و از خدمات ولی موسی نژاد سرپرست این خبرگزاری تجلیل شد.
3016/1662


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

موسیقی و هنرهای تجسمی
موسیقی و هنرهای تجسمی

آخرین اخبار

۸۹ حضور کی‌روش روی نیمکت ایران- ادامه پیروزی‌های کم گل!
۸۹ حضور رسمی و غیر رسمی کارلوس کی‌روش بر روی نیکمت تیم ملی ایران با برتری نزدیک برابر بولیوی به پایان رسید تا ملی پوشان دومین برد خودشان را بعد از جام جهانی به دست بیاورند.
تراکتورسازی به دنبال انتقام از برزیلی‌ها در آبادان
در تنها دیدار هفته نهم لیگ برتر فوتبال در روز شنبه، تراکتورسازی در ورزشگاه تختی آبادان مهمان صنعت نفت این شهر خواهد بود.
گلاره و آرزویی که محقق شد
گلاره ناظمی داور بین المللی ایرانی با ابراز خوشحالی از قضاوت در المپیک جوانان گفت: تمام تلاشم را کردم که عملکرد خوبی داشته باشم.
سامانه سماح تا ۲ روز قبل از اربعین باز است
مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان گفت: فرادی که قصد زیارت اربعین را دارند می‌توانند تا دو روز قبل از اربعین برای ثبت نام در سامانه سماح اقدام کنند.
آیا سربازی ۲۴ ماه می‌شود؟
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره طول مدت خدمت سربازی ارائه کرد.
مشکل ساده‌ای که برای توسعه باید حل شود...
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری، فرهنگ سازی و آموزش شهروندی را گام موثری در اجرای تفکیک زباله از مبداء دانست و اظهار کرد: اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در این شهر نیازمند مشارکت عمومی شهروندان است.
حذف کراوات از بیلبورد تبلیغاتی در بابل!
بابلی ها در اقدامی، کراوات مرد خارجی را از روی بیلبورد تبلیغاتی بعد از دو هفته منهدم کردند.
آخرین وضعیت ˮسرطانˮ در کشور - احداث ۱۳۷ مرکز جدید تشخیص سریع بیماری
رییس اداره پیشگیری از سرطان وزارت بهداشت، ضمن ارائه آمار بروز سرطان در ایران به ویژه زنان ایرانی و سرطان‌های شایع در آن‌ها، از احداث ۱۳۷شبکه‌ ملی مراقبتی در کشور با عنوان مراکز تشخیص زودهنگام سرطان خبر داد.
نماینده ایران در سازمان ملل: آمریکا قاتل 66 کودک ایرانی است
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد گفت: دنیا نباید اجازه دهد که زورگویی آمریکا و جنایات اسرائیل موجب تضییع بیشتر حقوق فلسطینیان گردد.
مذاکره ترکیه با آمریکا برای معافیت از تحریم ایران
نمایندگان بزرگترین پالایشگاه نفت خام ترکیه برای مذاکره درباره معافیت از تحریم های علیه ایران به آمریکا سفر کردند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بنی‌تمیم: یوروی ۱۳ هزار تومانی گرفتیم
نایب رییس فدراسیون کشتی گفت: اگر می‌دانستیم که قرار است درنهایت یورو را به چنین نرخی به ما بدهند، اصلا این روال را طی نمی‌کردیم.
کلمنت: مصدومیت عزت‌اللهی تاسف‌برانگیز است
پائول کلمنت، سرمربی ۴۶ ساله تیم فوتبال ردینگ انگلیس، مصدومیت سعید عزت‌اللهی در تمرین‌های گروهی تیم ملی ایران را تاسف‌برانگیز خواند.
۸۹ حضور کی‌روش روی نیمکت ایران- ادامه پیروزی‌های کم گل!
۸۹ حضور رسمی و غیر رسمی کارلوس کی‌روش بر روی نیکمت تیم ملی ایران با برتری نزدیک برابر بولیوی به پایان رسید تا ملی پوشان دومین برد خودشان را بعد از جام جهانی به دست بیاورند.
تراکتورسازی به دنبال انتقام از برزیلی‌ها در آبادان
در تنها دیدار هفته نهم لیگ برتر فوتبال در روز شنبه، تراکتورسازی در ورزشگاه تختی آبادان مهمان صنعت نفت این شهر خواهد بود.
برگزیدگان نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال سلامت معرفی شدند
خبرنگاران پیشکسوت قزوین تجلیل شدند
لایحه قانون مطبوعات بزودی به مجلس می رود
قانون مطبوعاتی بزودی به مجلس می رود
مراقبت از پوست
مشکل بیمه خبرنگاران باید یک بار برای همیشه حل شود
رادیو زیارت همزمان با اربعین حسینی در شیراز در دسترس است
چند پارگی جوامع شرقی
جایگاه رسانه در کشور جدی گرفته شود
جایگاه رسانه ها در کشور جدی گرفته شود