ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند

09:24 ۱۴ روز و ۹ ساعت پیش برترین ها 90 0
         ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند

اگرچه برخی از ستاره ها پس از جدایی، به دنبال زندگی خود رفته اند اما برخی دیگر نتوانستند دل از عشق شان بکنند و مدام در مصاحبه های مختلف از رابطه قبلی شان سخن می گویند.

برترین ها

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: جدایی همیشه سخت است، به خصوص برای ستارگان دنیای هالیوود، از این رو که آنها باید دلیل جدایی خود را نه تنها برای خبرنگاران و در مصاحبه های مختلف بلکه برای هواداران خود نیز توضیح دهند. شایعات پخش شده نیز بر سختی این کار دامن می زند. اگرچه برخی از ستاره ها پس از جدایی، به دنبال زندگی خود رفته اند اما برخی دیگر نتوانستند دل از عشق شان بکنند و مدام در مصاحبه های مختلف از رابطه قبلی شان سخن می گویند. اگر شما هم دوست دارید بدانید ستاره هایی که هنوز دلشان پیش عشق قبلی شان گیر است کدامند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
 
جنیفر لوپز
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 جنیفر لوپز در سال 2014 اعتراف کرد که جدایی او از بن افلک، اولین شکست عشقی زندگی اش بوده است. او طوری در مورد بن افلک صحبت می کند که گویا هنوز هم که هنوز است از او دل نکنده. در سال 2016، جنیفر در مصاحبه مجله «People» گفت: «طرز فکر من از آن زمان که با بن افلک بوده ام تا به حال تغییرات زیادی کرده است اما من هنوز هم باور دارم که عشق میان ما، یک عشق واقعی بود. ما سعی می کردیم که رابطه عاشقانه مان را در ملا عام بروز ندیم و همین فشاری را بر هر دوی ما وارد کرد.»
 
در سال 2017 نیز در مصاحبه دیگری گفت: «من در طول سالهای 2002 تا 2004 که با بن افلک نامزد بودم، تاثیر زیادی روی تیپ و ظاهر او داشتم. من مدام به او می گفتم که تو یک سوپر استاری، باید کت و شلوار بپوشی، باید به موهایت رسیدگی کنی.. من فکر می کنم که او در سالهایی که در کنار من زندگی می کرد، خوش تیپ تر از همیشه بود.» او حتی یک سال پیش هم اعتراف کرد: «من هنوز هم دوست دارم که بار دیگر در فیلم « Gigli» و در کنار بن افلک ایفای نقش کنم. من حتی دوست دارم که بار دیگر به آن رابطه عاشقانه ای که در طول آن فیلم با بن داشتم، باز گردم.»

 جاستین تیمبرلیک
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 از زمان جدایی جاستین تیمبرلیک با بریتنی اسپیرز سالهای زیادی می گذرد اما گویا جاستین نتوانسته آن را هضم کند. او در سال 2002 ویدیوی «Cry Me A River» را به هدف انتقام از خیانت های بریتنی، منتشر کرد. در همان سال او در مصاحبه ای گفت که این جدایی قلب او را به درد آورد. او در سال 2006، با این که با کامرون دیاز در رابطه بود، همچنان در صحبت هایش از بریتنی و رابطه رمانتیک شان حرف می زد: «ما یک روح در دو بدن بودیم. من در مورد احساس بریتنی حرف نمی زنم، در مورد خودم می گویم که چقدر با او انسان متفاوتی بودم.» جاستین در سال 2016 باز هم نام بریتنی را در مصاحبه اش آورد: «در واقع غم و رنج دوری از بریتنی بود که به من کمک کرد تا آهنگ «Cry Me A River» را بسازم و از این که مردم این واقعیت را بدانند، هراسی ندارم.»

 گوئینت پالترو
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 گوئینت پالترو از این که با برد پیت رابطه ای عاشقانه داشته، به خود افتخار می کند. در سال 2017 او در مصاحبه ای گفت: «خیلی ها دوست دارند که ما بهم بازگردیم اما به نظر من این کشتی شکسته است.» دو سال پیش نیز اعتراف کرد: «من در آن دوران تنها 22 سال داشتم. یک دختر 22 ساله نمی تواند به درستی برای ازدواج تصمیم بگیرد. من در آن زمان آمادگی ازدواج را نداشتم. نمی دانستم چه چیزی برای من خوب و چه چیزی بد است، فقط بدون فکر عمل می کردم.» با این حال او از این که در روزمه روابط عاطفی خود نام برد پیت را ثبت کرده، خوشحال است. در سال 2017 گوئینت اعتراف کرد: «من می خواهم به جدایی ام از برد پیت نگاه مثبتی داشته باشم. در واقع من نمی توانم او را متهم کنم. اصلا چه ایرادی دارد که من نکته های مثبت رفتار او را به یاد آورم؟»

 راسل برند
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 راسل برند و کیتی پری از سال 2009 با یکدیگر قرار می گذاشتند، او 4 ماه بعد از کیتی خواستگاری کرد و آنها در اکتبر 2010 در یک جشن مجلل و بزرگ با هم ازدواج کردند اما گویا رابطه آنها به خوبی پیش نرفت به طوری که پس از ۱۴ ماه زندگی مشترک تصمیم گرفتند از هم جدا شوند. اما زمانی که راسل برند از کیتی پری حرف می زند، باورتان نمی شود که آنها تنها 14 ماه با هم زندگی کردند. راسل در این مورد می گوید: «من هنوز هم به او احساس دارم. زمانی که او را می بینم یا در موردش می شنوم، خوشحال می شوم. هر چه باشد او زمانی بخشی از زندگی من بوده است.»
 
او بار دیگر در مصاحبه ای در سال 2017 گفت: «زندگی با کیتی یک دوره مهم و دوست داشتنی در زندگی من بود. من از این که با او ازدواج کردم، پشیمان نیستم. هنوز هم احساس مثبتی نسبت به او دارم زیرا او زن فوق العاده ای است.»

 کیتی پری
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 اگرچه راسل برند مدام از کیتی پری حرف می زند اما کیتی پری جز در مصاحبه بعد از طلاق شان از او چیزی نگفت: «او مرد باهوشی است. من زمانی که با او ازدواج کردم، عاشقش بودم.» او در عوض از نامزد قبلی اش، جان مایر، به مراتب صحبت می کند. او در مصاحبه ای با مجله « The Therapist» گفت: «او مرد فوق العاده ای بود، یک جنتلمن واقعی! من دوست داشتم زمان را هنگامی که با او بودم، متوقف کنم زیرا او بود که باعث رشد و پیشرف من شد. من واقعا از او به خاطر فضایی که برای رشد به من داد، متشکرم. او هیچوقت مرا قضاوت نمی کرد.» کیتی بار دیگر هم در مصاحبه ای از مایر تعریف کرد: «او بهترین عشق زندگی من بود.»

 گوین رزدیل
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 اگر چه گوئن استفانی هنوز هم دلش پیش همسر قبلی اش، بلیک شلتون، گیر است اما گوین رزدیل هنوز هم عاشق گوئن استفانی است. او در این باره می گوید: «جدایی ما برخلاف خواسته من بود. اما اتفاقی بود که افتاد. پس از مرگ، به نظر من جدایی تلخ ترین و سخت ترین تجربه ای ست که یک فرد می تواند در زندگی اش داشته باشد. ما 20 سال در کنار هم بوده ایم و حال 3 فرزند داریم. من نمی توانم به این موضوع نگاهی منفی داشته باشم. او یک ماه پس از آخرین مصاحبه اش، بار دیگر از گوئن حرف زد: «بدترین دوره زندگی من جدایی ام از گوئن بود. او نه تنها مادر فرزندانم بلکه زن فوق العاده ای بود که به سختی می شود ازش دل کند.»

 کیم کارداشیان
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
  کیم کارداشیان تنها به مدت 72 روز با کریس هامفریز زندگی کرد اما به نظر او این زندگی مشترک خیلی عمیق تر از آن دوره کوتاه بود. او در سال 2017 در مصاحبه ای گفت: «در روز عروسی ام فشارهای زیادی روی من بود. از خانواده گرفته تا دوستانم همه تلاش می کردند که مرا از این ازدواج منع کنند. در واقع آنها فکر می کردند که این ازدواج تنها به خاطر یک شوی تلویزیونی است اما من این حرف را انکار می کنم. من بخاطر عشق ازدواج کرده ام و وقتم را به خاطر یک شوی تلویزیونی تلف نمی کنم. به نظر من پخش مراسم عروسی ام از تلویزیون یک اشتباه بود. که در نهایت منجر به جدایی ما از یکدیگر شد.»
 
او چند ماه بعد بار دیگر حرف ازدواج اش را به میان آورد: «در آن زمان من فکر می کردم که از سن ازدواجم گذشته است و من هنوز مجرد مانده ام. می دیدم که دوستانم بچه دار شده اند و من همچنان در همان وضعیت سابق ام. به همین دلیل تصمیم به ازدواج با کریس را گرفتم که البته از تماما از روی عشق بود.»

 تیلور سوئیفت
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 این طور به نظر می رسد که تیلور سوئیفت از هیچ کدام از نامزدهای قبلی اش نمی تواند دل بکند. اگر به آهنگ هایی که او منتشر کرده است نگاهی بیاندازید، می بینید که هر کدام را در وصف یکی از مردهای زندگی اش سروده است. تیلور برای اولین بار گفت که جو جوناس تنها مردی است که قلب او را به تسخیر در آورده است. اما پس از این که جو تنها با یک مکالمه تلفنی 25 ثانیه ای به رابطه آنها خاتمه داد، تیلور هم او را کنار گذاشت و به سراغ عشق دیگر زندگی اش رفت. البته گویا تظاهر به فراموش کردن می کند زیرا آهنگ هایش چیز دیگری را ثابت می کند.  از ترانه هایی که او برای عشق های زندگی اش سروده می توان به «Dear John» برای جان مایر، « We Are Never Ever Getting Back Together» برای جیک جیلنهال، «Style» و « Out Of The Woods» برای هری استایل و « Forever And Always» برای جونز اشاره کرد.


گروه های زیر مجموعه چهره ها

چهره های جهانی
چهره های جهانی

آخرین اخبار

علیرضا قربانی سرود اعزام تیم ملی را نمی‌خواند
علیرضا قربانی از خواندن سرود اعزام تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انصراف داد.
قیمت واحد مسکونی در خیابان آزادی تهران
آنچه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان در خیابان آزادی تهران در فروردین ماه 97 می‌باشد.
عطوان: تابستان ملتهبی در انتظار خاورمیانه است
تحلیلگر مشهور جهان عرب با اشاره به تهدیدات ترامپ و نتانیاهو علیه ایران و موضع گیری تهران مبنی بر حتمی بودن واکنش به صهیونیستها اعلام کرد: تابستان ملتهبی در انتظار منطقه است.
نظام مدیریت و برنامه ریزی کشور باید پاسخگوی مهاجرت فارغ التحصیلان IT باشد
تهران-ایرنا- معاون نوآوری و فناوری وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات به اجرای سیاست تسهیل مهاجرت پذیری در رشته های تخصصی مثل آی.تی از کشورهایی چون ایران و هند توسط کشورهای اروپایی و آمریکا به دلیل قدرت اقتصادی آنها اشاره کرد و گفت: نظام مدیریت و برنامه ریزی کشور باید پاسخگوی این مساله باشد.
خطر گرانی مسکن با کاهش سود تسهیلات
با تصمیم روز گذشته شورای پول و اعتبار سود تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم به ۸ درصد کاهش یافت که در این خصوص یک کارشناس بازار مسکن عقیده دارد این کاهش قیمت می‌تواند بروی افزایش قیمت‌ها تاثیرگذار باشد.
بررسی «روستا در معماری معاصر»
دومین جلسه از سلسله نشست‌های هم اندیشی پیمون با موضوع «روستا در معماری معاصر» برگزار می‌شود.
مسکو: جایگزینی برای برجام وجود ندارد
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد: جایگزینی برای برجام وجود ندارد و توافق هسته‌ ای جدید با ایران امکان پذیر نیست.
سد نهرین طبس پس از 13 سال سرریز شد
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان خراسان جنوبی گفت: سد نهرین طبس نخستین بار پس از 13 سال در بارندگی های اخیر تکمیل و سرریز شد.
۲ تخلف جدید در بودجه ۹۶
یک نماینده مجلس به جزئیات ۲ تخلف جدید در بودجه سال ۹۶ اشاره کرد و گفت:‌ برای روشن شدن موضوع و اظهارنظر قطعی، دستور رسیدگی به دیوان محاسبات دادیم.
رئیسی: آمریکا به اسم مسیحیت ظلم می کند
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی به نام مسیحیت و یهودیت به مردم ظلم می‌کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

«مومیایی پهلوی اول»؛ تکذیب یا پیگیری شایعه؟
چه می‌شد اگر به جای بازتاب اخبار ضد و نقیض توام با موضع‌گیری مثبت و منفی درباره خبر کشف جسدی مومیایی که از جانب برخی، منسوب به سرسلسله‌ی پهلوی در ایران قلمداد شده است، نخست بررسی‌های علمی و اصالت‌سنجی نسبت به اصل خبر و آن‌چه گفته می‌شود کشف شده است انجام شود؟
حضور متفاوت باران کوثری و محسن کیایی در «آستیگمات»
فیلم سینمایی «آستیگمات» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجیدرضا مصطفوی برای اولین بار در بخش مسابقه جلوه گاه شرق جشنواره جهانی فیلم فجر به طور رسمی رونمایی شد.
آیا به انقلاب فرهنگی جدید نیاز داریم؟
38 سال پیش در چنین روزهایی بود که امام خمینی(ره) فرمان انقلاب فرهنگی را صادر کرد، فرمانی که باعث پاکسازی دانشگاه‌ها از عناصر وابسته به غرب وشرق و حامیان رژیم پهلوی شد و تحولی بزرگ در نظام آموزش عالی بیمار آن زمان ایجاد کرد.
۵ نسخه خانگی شگفت‌انگیز برای کنترل سطح کلسترول خون
با افزایش کلسترول بد یا همان ال دی ال بسیاری از سیستم های حیاتی بدن از بین می روند. عوارض ناشی از کلسترول بد اغلب واضح نیستند و بنابراین می توانند تهدیدکننده زندگی باشند.
استایل مجری مشهور ایرانی در سالن بدنسازی-عکس
"علی ضیا" ؛ مجری مشهور ایرانی، با انتشار یک عکس صفحه شخصی اش را به روز کرد.
در اینستای ستاره‌های خارجی چه خبر است؟ (۱۲۹)
ثروتمندترین پادشاهان و شاهزادگان کنونی جهان
ماریو بارگاس یوسا؛ دولتمرد پیر ادبیات آمریکای لاتین
نالایقان لایق! ۱۰ بازیگر زنی که برنده اسکار نشده‌اند
چهره‌های مشهوری که اصل و نسب اشرافی دارند
اقبال لاهوری؛ شاعر مشرق زمین
تیفانی، دختر کوچک و مرموز دونالد ترامپ
بهترین مدل‌های مسلمان مرد در سال ۲۰۱۸
آلکسی دوتوکویل؛ محافظه کارترین لیبرال
این زن ها زیباترین چشم های دنیا را دارند +عکس