ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند

09:24 ۹۸ روز و ۹ ساعت پیش برترین ها 252 0
         ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند

اگرچه برخی از ستاره ها پس از جدایی، به دنبال زندگی خود رفته اند اما برخی دیگر نتوانستند دل از عشق شان بکنند و مدام در مصاحبه های مختلف از رابطه قبلی شان سخن می گویند.

برترین ها

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: جدایی همیشه سخت است، به خصوص برای ستارگان دنیای هالیوود، از این رو که آنها باید دلیل جدایی خود را نه تنها برای خبرنگاران و در مصاحبه های مختلف بلکه برای هواداران خود نیز توضیح دهند. شایعات پخش شده نیز بر سختی این کار دامن می زند. اگرچه برخی از ستاره ها پس از جدایی، به دنبال زندگی خود رفته اند اما برخی دیگر نتوانستند دل از عشق شان بکنند و مدام در مصاحبه های مختلف از رابطه قبلی شان سخن می گویند. اگر شما هم دوست دارید بدانید ستاره هایی که هنوز دلشان پیش عشق قبلی شان گیر است کدامند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
 
جنیفر لوپز
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 جنیفر لوپز در سال 2014 اعتراف کرد که جدایی او از بن افلک، اولین شکست عشقی زندگی اش بوده است. او طوری در مورد بن افلک صحبت می کند که گویا هنوز هم که هنوز است از او دل نکنده. در سال 2016، جنیفر در مصاحبه مجله «People» گفت: «طرز فکر من از آن زمان که با بن افلک بوده ام تا به حال تغییرات زیادی کرده است اما من هنوز هم باور دارم که عشق میان ما، یک عشق واقعی بود. ما سعی می کردیم که رابطه عاشقانه مان را در ملا عام بروز ندیم و همین فشاری را بر هر دوی ما وارد کرد.»
 
در سال 2017 نیز در مصاحبه دیگری گفت: «من در طول سالهای 2002 تا 2004 که با بن افلک نامزد بودم، تاثیر زیادی روی تیپ و ظاهر او داشتم. من مدام به او می گفتم که تو یک سوپر استاری، باید کت و شلوار بپوشی، باید به موهایت رسیدگی کنی.. من فکر می کنم که او در سالهایی که در کنار من زندگی می کرد، خوش تیپ تر از همیشه بود.» او حتی یک سال پیش هم اعتراف کرد: «من هنوز هم دوست دارم که بار دیگر در فیلم « Gigli» و در کنار بن افلک ایفای نقش کنم. من حتی دوست دارم که بار دیگر به آن رابطه عاشقانه ای که در طول آن فیلم با بن داشتم، باز گردم.»

 جاستین تیمبرلیک
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 از زمان جدایی جاستین تیمبرلیک با بریتنی اسپیرز سالهای زیادی می گذرد اما گویا جاستین نتوانسته آن را هضم کند. او در سال 2002 ویدیوی «Cry Me A River» را به هدف انتقام از خیانت های بریتنی، منتشر کرد. در همان سال او در مصاحبه ای گفت که این جدایی قلب او را به درد آورد. او در سال 2006، با این که با کامرون دیاز در رابطه بود، همچنان در صحبت هایش از بریتنی و رابطه رمانتیک شان حرف می زد: «ما یک روح در دو بدن بودیم. من در مورد احساس بریتنی حرف نمی زنم، در مورد خودم می گویم که چقدر با او انسان متفاوتی بودم.» جاستین در سال 2016 باز هم نام بریتنی را در مصاحبه اش آورد: «در واقع غم و رنج دوری از بریتنی بود که به من کمک کرد تا آهنگ «Cry Me A River» را بسازم و از این که مردم این واقعیت را بدانند، هراسی ندارم.»

 گوئینت پالترو
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 گوئینت پالترو از این که با برد پیت رابطه ای عاشقانه داشته، به خود افتخار می کند. در سال 2017 او در مصاحبه ای گفت: «خیلی ها دوست دارند که ما بهم بازگردیم اما به نظر من این کشتی شکسته است.» دو سال پیش نیز اعتراف کرد: «من در آن دوران تنها 22 سال داشتم. یک دختر 22 ساله نمی تواند به درستی برای ازدواج تصمیم بگیرد. من در آن زمان آمادگی ازدواج را نداشتم. نمی دانستم چه چیزی برای من خوب و چه چیزی بد است، فقط بدون فکر عمل می کردم.» با این حال او از این که در روزمه روابط عاطفی خود نام برد پیت را ثبت کرده، خوشحال است. در سال 2017 گوئینت اعتراف کرد: «من می خواهم به جدایی ام از برد پیت نگاه مثبتی داشته باشم. در واقع من نمی توانم او را متهم کنم. اصلا چه ایرادی دارد که من نکته های مثبت رفتار او را به یاد آورم؟»

 راسل برند
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 راسل برند و کیتی پری از سال 2009 با یکدیگر قرار می گذاشتند، او 4 ماه بعد از کیتی خواستگاری کرد و آنها در اکتبر 2010 در یک جشن مجلل و بزرگ با هم ازدواج کردند اما گویا رابطه آنها به خوبی پیش نرفت به طوری که پس از ۱۴ ماه زندگی مشترک تصمیم گرفتند از هم جدا شوند. اما زمانی که راسل برند از کیتی پری حرف می زند، باورتان نمی شود که آنها تنها 14 ماه با هم زندگی کردند. راسل در این مورد می گوید: «من هنوز هم به او احساس دارم. زمانی که او را می بینم یا در موردش می شنوم، خوشحال می شوم. هر چه باشد او زمانی بخشی از زندگی من بوده است.»
 
او بار دیگر در مصاحبه ای در سال 2017 گفت: «زندگی با کیتی یک دوره مهم و دوست داشتنی در زندگی من بود. من از این که با او ازدواج کردم، پشیمان نیستم. هنوز هم احساس مثبتی نسبت به او دارم زیرا او زن فوق العاده ای است.»

 کیتی پری
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 اگرچه راسل برند مدام از کیتی پری حرف می زند اما کیتی پری جز در مصاحبه بعد از طلاق شان از او چیزی نگفت: «او مرد باهوشی است. من زمانی که با او ازدواج کردم، عاشقش بودم.» او در عوض از نامزد قبلی اش، جان مایر، به مراتب صحبت می کند. او در مصاحبه ای با مجله « The Therapist» گفت: «او مرد فوق العاده ای بود، یک جنتلمن واقعی! من دوست داشتم زمان را هنگامی که با او بودم، متوقف کنم زیرا او بود که باعث رشد و پیشرف من شد. من واقعا از او به خاطر فضایی که برای رشد به من داد، متشکرم. او هیچوقت مرا قضاوت نمی کرد.» کیتی بار دیگر هم در مصاحبه ای از مایر تعریف کرد: «او بهترین عشق زندگی من بود.»

 گوین رزدیل
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 اگر چه گوئن استفانی هنوز هم دلش پیش همسر قبلی اش، بلیک شلتون، گیر است اما گوین رزدیل هنوز هم عاشق گوئن استفانی است. او در این باره می گوید: «جدایی ما برخلاف خواسته من بود. اما اتفاقی بود که افتاد. پس از مرگ، به نظر من جدایی تلخ ترین و سخت ترین تجربه ای ست که یک فرد می تواند در زندگی اش داشته باشد. ما 20 سال در کنار هم بوده ایم و حال 3 فرزند داریم. من نمی توانم به این موضوع نگاهی منفی داشته باشم. او یک ماه پس از آخرین مصاحبه اش، بار دیگر از گوئن حرف زد: «بدترین دوره زندگی من جدایی ام از گوئن بود. او نه تنها مادر فرزندانم بلکه زن فوق العاده ای بود که به سختی می شود ازش دل کند.»

 کیم کارداشیان
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
  کیم کارداشیان تنها به مدت 72 روز با کریس هامفریز زندگی کرد اما به نظر او این زندگی مشترک خیلی عمیق تر از آن دوره کوتاه بود. او در سال 2017 در مصاحبه ای گفت: «در روز عروسی ام فشارهای زیادی روی من بود. از خانواده گرفته تا دوستانم همه تلاش می کردند که مرا از این ازدواج منع کنند. در واقع آنها فکر می کردند که این ازدواج تنها به خاطر یک شوی تلویزیونی است اما من این حرف را انکار می کنم. من بخاطر عشق ازدواج کرده ام و وقتم را به خاطر یک شوی تلویزیونی تلف نمی کنم. به نظر من پخش مراسم عروسی ام از تلویزیون یک اشتباه بود. که در نهایت منجر به جدایی ما از یکدیگر شد.»
 
او چند ماه بعد بار دیگر حرف ازدواج اش را به میان آورد: «در آن زمان من فکر می کردم که از سن ازدواجم گذشته است و من هنوز مجرد مانده ام. می دیدم که دوستانم بچه دار شده اند و من همچنان در همان وضعیت سابق ام. به همین دلیل تصمیم به ازدواج با کریس را گرفتم که البته از تماما از روی عشق بود.»

 تیلور سوئیفت
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 این طور به نظر می رسد که تیلور سوئیفت از هیچ کدام از نامزدهای قبلی اش نمی تواند دل بکند. اگر به آهنگ هایی که او منتشر کرده است نگاهی بیاندازید، می بینید که هر کدام را در وصف یکی از مردهای زندگی اش سروده است. تیلور برای اولین بار گفت که جو جوناس تنها مردی است که قلب او را به تسخیر در آورده است. اما پس از این که جو تنها با یک مکالمه تلفنی 25 ثانیه ای به رابطه آنها خاتمه داد، تیلور هم او را کنار گذاشت و به سراغ عشق دیگر زندگی اش رفت. البته گویا تظاهر به فراموش کردن می کند زیرا آهنگ هایش چیز دیگری را ثابت می کند.  از ترانه هایی که او برای عشق های زندگی اش سروده می توان به «Dear John» برای جان مایر، « We Are Never Ever Getting Back Together» برای جیک جیلنهال، «Style» و « Out Of The Woods» برای هری استایل و « Forever And Always» برای جونز اشاره کرد.


گروه های زیر مجموعه چهره ها

چهره های جهانی
چهره های جهانی

آخرین اخبار

تقویت اقتصاد کشاورزی با حضور محققان در عرصه تولید
تبریز- ایرنا - محققان بخش کشاورزی با تکیه بر دانش روز و استفاده از شیوه های نوین و علمی در قالب طرح نوین ترویج در عرصه های تولید حاضر شده و نقش خود را در تقویت این بخش اقتصادی ایفا می کنند.
300 دفتر خدمات الکترونیک ساتا در سطح کشور فعالیت دارند
خرم آباد - ایرنا - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در حال حاضر 300 دفتر خدمات الکترونیک ساتا در کشور فعالیت دارند که از این تعداد، 9 دفتر فعال در سطح استان لرستان مشغول خدمت رسانی به خانواده نیروهای مسلح است.
170 هزار هکتار از اراضی کشور به آبیاری نوین مجهز می شود
گنبدکاووس - ایرنا - معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی گفت: با هدف افزایش بهره وری آب در بخش کشاورزی، تا پایان امسال 170 هزار هکتار از اراضی زراعی کشور به شیوه های نوین آبیاری مجهز می شود.
ترامپ یک پوپولیسم واقعی است
تهران - ایرنا - فرانسوا روز چهارشنبه در گفت وگو با رادیو 'اروپا-1' ضمن انتقاد از سیاست های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در بسیاری از پرونده های بین المللی، وی را یک پوپولیسم واقعی خواند.
ایتالیا دیگر پذیرای پناهجویان نیست
رم - ایرنا - انتزو مو اورو میلانزی وزیر امورخارجه ایتالیا با ارسال نامه ای به اتحادیه اروپا با اشاره به مواضع تازه دولت این کشور اعلام کرد: ایتالیا دیگر نمی خواهد محل ورود پناهجویان به اروپا باشد.
ولایتی: اروپا خروج آمریکا از برجام را جبران کند
تهران - ایرنا - مشاور مقام معظم رهبری در گفت و گو با شبکه تلویزیونی راشا تودی روسیه ضمن ابراز مخالفت ایران با هر گونه حضور آمریکا در منطقه بر تمایل تهران برای برقراری صلح و آرامش در یمن تاکید کرد و به کشورهای اروپایی متذکر شد تا خروج آمریکا از برجام را جبران کنند.
لغو حالت فوق العاده ترکیه خواسته آمریکا و اسراییل است
آنکاراـ ایرناـ دوغو پرینچک رهبر حزب وطن ترکیه گفت: لغو حالت فوق العاده در ترکیه خواسته آمریکا و اسرائیل است و موجب خوشحالی آنها می شود.
اقتصاد ترکیه به لغو وضعیت فوق العاده واکنش مثبت نشان داد
آنکارا- ایرنا- بازار ارز و بورس ترکیه به لغو وضعیت فوق العاده این کشور واکنش مثبت نشان داد به طوری که قیمت دلار در ساعات پایانی وضعیت اضطراری و نزدیک شدن به لحظات لغو آن، کاهش یافت و شاخص بورس استانبول نیز افزایش پیدا کرد.
یک قایق حامل 150 پناهجو در سواحل قبرس غرق شد
آنکارا- ایرنا- یک فروند قایق حامل حدود 150 پناهجو در سواحل ینی ارنکوی بخش ترک نشین قبرس غرق شد.
سقوط جنگنده بی صاحب
تهران- ایرنا- خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) سه شنبه شب اعلام کرد که یک جنگنده ناشناس در روستای المشوح در استان حسکه (شمال سوریه) سقوط کرده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

اعتراف به قتل زن مسافرکش در پارک چیتگر
متهم اصلی قتل زن جوانی که جسدش در پارک جنگلی چیتگر کشف شده است، جزئیات و نحوه قتل را در دادسرای جنایی تهران تشریح کرد.
مرزبان: بر اساس یک جمله آلمانی آن حرف را در تلویزیون زدم
علیرضا مرزبان گفت: تیم ملی آلمان و بازیکنانش پس از قهرمانی در سال ۲۰۱۴ اشباع شده بودند اما همیشه برای موفقیت و رسیدن به هدف خاص‌تان باید بیشتر از توان خودتان تلاش کنید. این نکته در آلمان ۲۰۱۸ دیده نمی‌شد.
داوری جشنواره موسیقی مقامی خراسان شمالی آغاز شد
بجنورد- ایرنا- مرحله داوری بخش تک نوازی سومین جشنواره موسیقی مقامی خراسان شمالی روز چهارشنبه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شماری از هنرمندان این رشته پرطرفدار در شهر اسفراین آغاز شد.
درآمدهای صدها میلیونی مجریان از آنتن صداوسیما
موسسه مالی اعتباری مذکور به مجری معروف دیگر تلویزیون «ا.ع» هم بی‌توجه نبوده و به حساب او هم سه میلیارد تومان در قالب هزینه تبلیغات واریز کرده است.
قم مروج ورزش پهلوانی درجهان می شود
قم - ایرنا - رئیس هیات ورزشی پهلوانی و زورخانه ای قم با اشاره به ظرفیت حضور طلاب از 130 کشور جهان در این استان گفت: قم با فعال کردن ظرفیت های فرهنگی، حوزوی و ورزشی خود تا سال آینده، به قطب مروج ورزش زورخانه ای در جهان تبدیل می شود.
در اینستای ستاره‌های خارجی؛ از سوارکاری کیانو ریوز تا بک استریت بویز
برنارد لوئیس؛ قله نبوغ یا شیطان مجسم؟
چگونه «کایلی جنر» جوان‌ترین میلیارد جهان شد؟
چهره‌هایی که برنده اصلی جام جهانی ۲۰۱۸ بودند
۱۵ راز پشت پرده بازیگران سریال محبوب Friends
درباره گروه موسیقی‌ای که فینال جام جهانی را به هم زد!
حقایقی درباره رابطه «محمد حدید» و «شیوا صفایی»
وقتی چهره‌ها بر سر اندازه کیک عروسی رقابت می‌کنند!
«کیلیان ام‌باپه»؛ پدیده ۱۹ ساله جام جهانی ۲۰۱۸
درباره کولیندا کیتاروویچ؛ آغوش گرم برای همه!