ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند

09:24 ۱۶۱ روز و ۱۷ ساعت پیش برترین ها 356 0
         ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند

اگرچه برخی از ستاره ها پس از جدایی، به دنبال زندگی خود رفته اند اما برخی دیگر نتوانستند دل از عشق شان بکنند و مدام در مصاحبه های مختلف از رابطه قبلی شان سخن می گویند.

برترین ها

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: جدایی همیشه سخت است، به خصوص برای ستارگان دنیای هالیوود، از این رو که آنها باید دلیل جدایی خود را نه تنها برای خبرنگاران و در مصاحبه های مختلف بلکه برای هواداران خود نیز توضیح دهند. شایعات پخش شده نیز بر سختی این کار دامن می زند. اگرچه برخی از ستاره ها پس از جدایی، به دنبال زندگی خود رفته اند اما برخی دیگر نتوانستند دل از عشق شان بکنند و مدام در مصاحبه های مختلف از رابطه قبلی شان سخن می گویند. اگر شما هم دوست دارید بدانید ستاره هایی که هنوز دلشان پیش عشق قبلی شان گیر است کدامند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
 
جنیفر لوپز
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 جنیفر لوپز در سال 2014 اعتراف کرد که جدایی او از بن افلک، اولین شکست عشقی زندگی اش بوده است. او طوری در مورد بن افلک صحبت می کند که گویا هنوز هم که هنوز است از او دل نکنده. در سال 2016، جنیفر در مصاحبه مجله «People» گفت: «طرز فکر من از آن زمان که با بن افلک بوده ام تا به حال تغییرات زیادی کرده است اما من هنوز هم باور دارم که عشق میان ما، یک عشق واقعی بود. ما سعی می کردیم که رابطه عاشقانه مان را در ملا عام بروز ندیم و همین فشاری را بر هر دوی ما وارد کرد.»
 
در سال 2017 نیز در مصاحبه دیگری گفت: «من در طول سالهای 2002 تا 2004 که با بن افلک نامزد بودم، تاثیر زیادی روی تیپ و ظاهر او داشتم. من مدام به او می گفتم که تو یک سوپر استاری، باید کت و شلوار بپوشی، باید به موهایت رسیدگی کنی.. من فکر می کنم که او در سالهایی که در کنار من زندگی می کرد، خوش تیپ تر از همیشه بود.» او حتی یک سال پیش هم اعتراف کرد: «من هنوز هم دوست دارم که بار دیگر در فیلم « Gigli» و در کنار بن افلک ایفای نقش کنم. من حتی دوست دارم که بار دیگر به آن رابطه عاشقانه ای که در طول آن فیلم با بن داشتم، باز گردم.»

 جاستین تیمبرلیک
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 از زمان جدایی جاستین تیمبرلیک با بریتنی اسپیرز سالهای زیادی می گذرد اما گویا جاستین نتوانسته آن را هضم کند. او در سال 2002 ویدیوی «Cry Me A River» را به هدف انتقام از خیانت های بریتنی، منتشر کرد. در همان سال او در مصاحبه ای گفت که این جدایی قلب او را به درد آورد. او در سال 2006، با این که با کامرون دیاز در رابطه بود، همچنان در صحبت هایش از بریتنی و رابطه رمانتیک شان حرف می زد: «ما یک روح در دو بدن بودیم. من در مورد احساس بریتنی حرف نمی زنم، در مورد خودم می گویم که چقدر با او انسان متفاوتی بودم.» جاستین در سال 2016 باز هم نام بریتنی را در مصاحبه اش آورد: «در واقع غم و رنج دوری از بریتنی بود که به من کمک کرد تا آهنگ «Cry Me A River» را بسازم و از این که مردم این واقعیت را بدانند، هراسی ندارم.»

 گوئینت پالترو
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 گوئینت پالترو از این که با برد پیت رابطه ای عاشقانه داشته، به خود افتخار می کند. در سال 2017 او در مصاحبه ای گفت: «خیلی ها دوست دارند که ما بهم بازگردیم اما به نظر من این کشتی شکسته است.» دو سال پیش نیز اعتراف کرد: «من در آن دوران تنها 22 سال داشتم. یک دختر 22 ساله نمی تواند به درستی برای ازدواج تصمیم بگیرد. من در آن زمان آمادگی ازدواج را نداشتم. نمی دانستم چه چیزی برای من خوب و چه چیزی بد است، فقط بدون فکر عمل می کردم.» با این حال او از این که در روزمه روابط عاطفی خود نام برد پیت را ثبت کرده، خوشحال است. در سال 2017 گوئینت اعتراف کرد: «من می خواهم به جدایی ام از برد پیت نگاه مثبتی داشته باشم. در واقع من نمی توانم او را متهم کنم. اصلا چه ایرادی دارد که من نکته های مثبت رفتار او را به یاد آورم؟»

 راسل برند
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 راسل برند و کیتی پری از سال 2009 با یکدیگر قرار می گذاشتند، او 4 ماه بعد از کیتی خواستگاری کرد و آنها در اکتبر 2010 در یک جشن مجلل و بزرگ با هم ازدواج کردند اما گویا رابطه آنها به خوبی پیش نرفت به طوری که پس از ۱۴ ماه زندگی مشترک تصمیم گرفتند از هم جدا شوند. اما زمانی که راسل برند از کیتی پری حرف می زند، باورتان نمی شود که آنها تنها 14 ماه با هم زندگی کردند. راسل در این مورد می گوید: «من هنوز هم به او احساس دارم. زمانی که او را می بینم یا در موردش می شنوم، خوشحال می شوم. هر چه باشد او زمانی بخشی از زندگی من بوده است.»
 
او بار دیگر در مصاحبه ای در سال 2017 گفت: «زندگی با کیتی یک دوره مهم و دوست داشتنی در زندگی من بود. من از این که با او ازدواج کردم، پشیمان نیستم. هنوز هم احساس مثبتی نسبت به او دارم زیرا او زن فوق العاده ای است.»

 کیتی پری
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 اگرچه راسل برند مدام از کیتی پری حرف می زند اما کیتی پری جز در مصاحبه بعد از طلاق شان از او چیزی نگفت: «او مرد باهوشی است. من زمانی که با او ازدواج کردم، عاشقش بودم.» او در عوض از نامزد قبلی اش، جان مایر، به مراتب صحبت می کند. او در مصاحبه ای با مجله « The Therapist» گفت: «او مرد فوق العاده ای بود، یک جنتلمن واقعی! من دوست داشتم زمان را هنگامی که با او بودم، متوقف کنم زیرا او بود که باعث رشد و پیشرف من شد. من واقعا از او به خاطر فضایی که برای رشد به من داد، متشکرم. او هیچوقت مرا قضاوت نمی کرد.» کیتی بار دیگر هم در مصاحبه ای از مایر تعریف کرد: «او بهترین عشق زندگی من بود.»

 گوین رزدیل
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 اگر چه گوئن استفانی هنوز هم دلش پیش همسر قبلی اش، بلیک شلتون، گیر است اما گوین رزدیل هنوز هم عاشق گوئن استفانی است. او در این باره می گوید: «جدایی ما برخلاف خواسته من بود. اما اتفاقی بود که افتاد. پس از مرگ، به نظر من جدایی تلخ ترین و سخت ترین تجربه ای ست که یک فرد می تواند در زندگی اش داشته باشد. ما 20 سال در کنار هم بوده ایم و حال 3 فرزند داریم. من نمی توانم به این موضوع نگاهی منفی داشته باشم. او یک ماه پس از آخرین مصاحبه اش، بار دیگر از گوئن حرف زد: «بدترین دوره زندگی من جدایی ام از گوئن بود. او نه تنها مادر فرزندانم بلکه زن فوق العاده ای بود که به سختی می شود ازش دل کند.»

 کیم کارداشیان
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
  کیم کارداشیان تنها به مدت 72 روز با کریس هامفریز زندگی کرد اما به نظر او این زندگی مشترک خیلی عمیق تر از آن دوره کوتاه بود. او در سال 2017 در مصاحبه ای گفت: «در روز عروسی ام فشارهای زیادی روی من بود. از خانواده گرفته تا دوستانم همه تلاش می کردند که مرا از این ازدواج منع کنند. در واقع آنها فکر می کردند که این ازدواج تنها به خاطر یک شوی تلویزیونی است اما من این حرف را انکار می کنم. من بخاطر عشق ازدواج کرده ام و وقتم را به خاطر یک شوی تلویزیونی تلف نمی کنم. به نظر من پخش مراسم عروسی ام از تلویزیون یک اشتباه بود. که در نهایت منجر به جدایی ما از یکدیگر شد.»
 
او چند ماه بعد بار دیگر حرف ازدواج اش را به میان آورد: «در آن زمان من فکر می کردم که از سن ازدواجم گذشته است و من هنوز مجرد مانده ام. می دیدم که دوستانم بچه دار شده اند و من همچنان در همان وضعیت سابق ام. به همین دلیل تصمیم به ازدواج با کریس را گرفتم که البته از تماما از روی عشق بود.»

 تیلور سوئیفت
 
          ستاره‌هایی که هنوز درگیر عشق سابق‌شان هستند
 این طور به نظر می رسد که تیلور سوئیفت از هیچ کدام از نامزدهای قبلی اش نمی تواند دل بکند. اگر به آهنگ هایی که او منتشر کرده است نگاهی بیاندازید، می بینید که هر کدام را در وصف یکی از مردهای زندگی اش سروده است. تیلور برای اولین بار گفت که جو جوناس تنها مردی است که قلب او را به تسخیر در آورده است. اما پس از این که جو تنها با یک مکالمه تلفنی 25 ثانیه ای به رابطه آنها خاتمه داد، تیلور هم او را کنار گذاشت و به سراغ عشق دیگر زندگی اش رفت. البته گویا تظاهر به فراموش کردن می کند زیرا آهنگ هایش چیز دیگری را ثابت می کند.  از ترانه هایی که او برای عشق های زندگی اش سروده می توان به «Dear John» برای جان مایر، « We Are Never Ever Getting Back Together» برای جیک جیلنهال، «Style» و « Out Of The Woods» برای هری استایل و « Forever And Always» برای جونز اشاره کرد.


گروه های زیر مجموعه چهره ها

چهره های ایرانی
چهره های ایرانی

آخرین اخبار

ورود همزمان تیم‌های والیبال ایران و آمریکا به هتل
ملی پوشان والیبال ایران با پروازی ۴۰ دقیقه ای، مسیر وارنا تا صوفیه را طی کردند و همزمان با تیم ملی والیبال آمریکا وارد «هتل ویتوشا» در جنوب شرقی شهر صوفیه شدند.
تیم ایران، قهرمان کشتی فرنگی جوانان جهان شد
تیم کشتی فرنگی جوانان ایران توانست عنوان قهرمانی رقابتهای جهانی ۲۰۱۸ اسلواکی را از آن خود کند. ایران سال گذشته نیز عنوان قهرمانی این مسابقات را به نام خود ثبت کرده بود.
کُری‌خوانی هوادار چاقو خورده برای استقلالی‌ها
اخیرا یکی از هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی چاقو خورد.
رئال، بدون رونالدو انگیزه بیشتری دارد
مونچی، مدیر ورزشی رم معتقد است رئال مادرید بدون رونالدو از انگیزه بالایی برای اثبات خود برخوردار است.
ترکیب اصلی بنفیکا - بایرن مونیخ اعلام شد
بایرن مونیخ در اولین دیدارش در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ، میهمان بنفیکاست.
دفاع تمام قد کاپیتان PSG از نیمار
تیاگو سیلوا، کاپیتان برزیلی پاری سن ژرمن به دفاع از عملکرد نیمار مقابل لیورپول پرداخت.
ترکیب رئال مادرید - آ اس‌رم مشخص شد
ترکیب رئال مادرید و آاس‌رم برای دیدار امشب مشخص شد.
استانکو و لبخند با پای قطع شده
استانکو پوکله پوویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس روزهای سختی را سپری می کند.
ترکیب اصلی والنسیا - یوونتوس اعلام شد
یوونتوس امشب در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان والنسیاست.
آژاکس در خانه، گام اول را محکم برداشت
هوفنهایم در اولین تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا به تساوی دست یافت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

اخراج رونالدو در اولین دیدار چمپیونزلیگیِ یوونتوس
کریس رونالدو، ستاره یوونتوس، در اولین دیدارش برای این تیم در لیگ قهرمانان اروپا اخراج شد.
احتمال ۵ سال حبس برای لوورن و مودریچ
دژان لوورن، مدافع لیورپول، ممکن است به دلیل دادن شهادت دروغ در دادگاه زدراوکو مامیچ، مدیر سابق دینامو زاگرب، به 5 سال حبس محکوم شود.
عزاداری تاسوعایِ حسینی در بازار تهران
مراسم عزاداری تاسوعای حسینی با حضور انبوه عزاداران در بازار بزرگ تهران برگزار شد و عزاداران به سینه‌زنی در غم شهادت امام حسین (ع) و ۷۲ شهید کربلا پرداختند.
انزوای آمریکا، عربستان، امارات و اسرائیل در مقابل ایران در وین
نماینده کشورمان در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اشاره به انزوای کامل آمریکا و سه متحدش در برابر ایران در نشست کنفرانس عمومی آژانس، گفت: اظهارات علیه ایران تلاشی بی‌ثمر برای انحراف افکار جامعه بین‌المللی از جنایاتی است که آنها در نقض کلیه قواعد بشردوستانه در یمن مرتکب می‌شوند.
خرید‌های عجیب و غریب ستاره ها؛ از جِن‌گیر تا وان طلا!
چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟
فان بینگ بینگ، مشهورترین بازیگر زن چین ناپدید شده است!
ستاره‌های میلیاردر هالیوود با ثروت خود چکار می‌کنند؟
۲۰ مخترع ناشناخته با اختراعات مهم و تاثیرگذار بر زندگی
پسرِ دیوانه هالیوود ۴۱ ساله شد؛ مروری بر آثار تام هاردی
سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که هوای هواداران خود را دارند
درخشش ستاره‌های «بازی تاج و تخت» در آثار دیگر
سلبریتی‌هایی که بیشترین تعداد فرزند را دارند