قابلیتی ویژه بر روی نسخه بعدی iOS

12:03 ۳۷۸ روز و ۱۸ ساعت پیش ایتنا 762 0
قابلیتی ویژه بر روی نسخه بعدی iOS

ایتنا – به نظر می‌رسد که نسخه بعدی سیستم‌عامل iOS به قابلیت ویژه‌ای مجهز خواهد شد که موجب می‌شود تا بتوان از دستگاه‌های میزبان این سیستم با نور خاصی استفاده کرد که مانع از انتشار نور در محیط‌های تاریک می‌شود.

ایتنا

به نظر می‌رسد که نسخه بعدی سیستم‌عامل iOS به قابلیت ویژه‌ای مجهز خواهد شد که موجب می‌شود تا بتوان از دستگاه‌های میزبان این سیستم با نور خاصی استفاده کرد که مانع از انتشار نور در محیط‌های تاریک می‌شود.به گزارش ایتنا ازرایورزبه نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی ibtimes، یکی از مشکلاتی که همه کاربران عموما با آن سروکار دارند، استفاده از تلفن همراه در محیط‌های تاریک مانند سینماست.بطور طبیعی نور نمایشگر تلفن‌های همراه در این محیط‌های تاریک به نحوی بازتاب می‌یابد که مسلما برای افراد دیگر، آزاردهنده و گاه غیرقابل تحمل خواهد بود، به همین دلیل نیز استفاده از تلفن همراه هوشمند در سالن‌های سینما با مشکل همراه است.حال به نظر می‌رسد که اپل راه‌حلی برای این مشکل اندیشیده است و قرار است تا در نسخه بعدی سیستم عامل همراه این شرکت، قابلیت ویژه‌ای برای کاربران خود در این وضعیت در نظر گرفته شود. بر اساس اطلاعات منتشرشده قرار است تا این قابلیت بانام وضعیت تئاتر نامیده شود و درست مانند وضعیت خواندن که نور نمایشگر را در حد خاصی تنظیم می‌کند، این وضعیت نیز نور نمایشگر را برای محیط‌های تاریک مانند محیط داخل سینما تنظیم خواهد نمود.البته این قابلیت به نور نمایشگر منتهی نخواهد شد، بلکه بر اساس آن کاربری‌های دستگاه نیز محدود خواهند شد و تماس‌های تلفنی برای مدت زمان فعال بودن این قابلیت محدود خواهند گشت.با این‌ حال سیستم‌های پیام متنی فعال باقی خواهند ماند تا دستگاه فرد به صورت کامل از کار نیفتند.شایان‌ ذکر است که گفته می‌شود که این قابلیت با یک لوگو به شکل ذرت بوداده بر روی نسخه بعدی iOS حاضر خواهد بود. 


گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات

پر بازدید ترین اخبار امروز

با وجود مازاد تولید، هم قاچاق داریم هم واردات رسمی!
مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه گفت: علیرغم اینکه انواع گل و گیاه در ایران تولید می‌شود و محصول روی دست تولیدکنندگان مانده است، نه تنها گل و گیاه به صورت قاچاق وارد می‌شود، بلکه درهای گمرک به روی واردات باز است.
مظنه خرید زنجیرچرخ در بازار چقدر است؟
زنجیر چرخ با سایز 14، در بازار با قیمت 67 هزار تومان بفروش می رسد.
منشأ غرش‌های زمین در ایلام چیست؟
از زمان وقوع زمین‌لرزه شدید سرپل‌ذهاب، از سوی مردم محلی گزارش شده که صداهایی از درون زمین اهالی شهرستان سرابله واقع در استان ایلام را نگران کرده است. به همین دلیل تیم کارشناسی از سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌ معدنی به محل اعزام شدند و اعلام کردند که این صداهای معماگونه منشأ زمین‌لرزه‌ای ندارد و احتمالا به یک پدیده زمین شناسی دیگر مربوط است.
هند جایگاه ایران در تولید آهن‌ اسفنجی را گرفت
بر اساس گزارش سال ۲۰۱۷ انجمن جهانی فولاد، تولید فولاد در ایران بیش از ۲۱ درصد افزایش یافته اما هند موفق شده با افزایش تولید آهن اسفنجی، رتبه اول ایران در تولید این محصول را بگیرد و ایران در تبه دوم تولید آهن اسفنجی دنیا ایستاد.
کدام یک به تعهداتش عمل نکرد؛ وزارت راه یا ذوب آهن؟
در روزهای ابتدایی آغاز به کار دولت یازدهم با حضور وزرای راه و صنعت در اصفهان، قراردادی امضا شد که می‌توانست یکی از اصلی‌ترین بخش‌های اقتصادی ایران را فعال کرده و به مرحله خوداتکایی برساند. موضوعی که با گذشت حدود پنج سال هنوز سرنوشت نامعلومی دارد.