دفاعی امنیتی

میدان دادن به جوانان کشور را عزتمند خواهد کرد
مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر مسئولان کشور مانند سپاه به جوانان میدان دهند و نهادهای دولتی از فن، علم، تخصص و هنر جوانان استفاده کنند بی‌شک کشور برای همیشه عزتمند و سربلند خواهد بود.
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به‌مناسبت روز بسیج
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به رئیس سازمان بسیج مستضعفین سالروز تشیکل بسیج به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی را به وی و آحاد بسیجیان تبریک گفت.
توطئه‌های دشمن به‌مثابه کف روی آب است
مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نظامی مطهر و مقدس و تأثیرگذار در جهان است، گفت: نباید از دشمنی ترسید که به‌مانند کف روی آب است زیرا امروز تجهیزات نظامی کشور ما می‌تواند مقتدرانه در مقابل توطئه‌های نظامی دشمن پاسخ‌گو باشد.
دشمن به دنبال موج سواری بر نگرانی مردم بود- بسیج امیدی برای کشورهای آزادی خواه جهان است
معاون اجرایی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم در آشوب های اخیر نقش خود را به خوبی ایفا کردند، گفت: امیدواریم مسئولان نیز جهادی عمل کنند و به کمک مردم بشتابند و مشکلات معیشتی مردم را مرتفع سازند.
اندیشکده‌ها و نظریه‌پردازان غربی افول آمریکا را قطعی می‌دانند
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: اندیشکده‌ها و نظریه‌پردازان غربی افول آمریکا را قطعی می‌دانند و معقتدند این اتفاق به علت پیروزی‌های انقلاب اسلامی ایران در گوشه‌ دیگری از این عالم است.
ویدئو - اجتماع مردم تهران در پی حوادث اخیر کشور
اجتماع مردم تهران در پی برخی ناآرامی‌های اخیر که بعد از سهمیه‌بندی و تغییر قیمت بنزین، در چندین شهر و استان رخ داده بود، بعدازظهر دوشنبه (۴ آذر) در میدان انقلاب برگزار شد. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روز یکشنبه با صدور اطلاعیه‌ای از آحاد و اقشار مختلف مردم تهران دعوت کرد تا با حضور خود در این اجتماع، از اقتدار و امنیت کشور و کیان نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت کنند.
بیش از گذشته به تفکربسیجی نیاز داریم
ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین بیانیه‌ای صادر و در آن تاکید کرد: فرهنگ بسیجی، نمادی از کارآمدی، مسئولیت پذیری و ولایت‌ مداری است که در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، علمی، فرهنگی و نظامی مایه افتخار و عظمت نظام اسلامی است.
فرمانده کل ارتش در تجمع امنیت، اقتدار و آرامش حضور یافت
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر امروز همگام با مردم بصیر و انقلابی تهران، در تجمع «امنیت، اقتدار و آرامش» در راستای محکومیت آشوب و ناامنی‌های اخیر حضور یافت.
طیف های مختلف داخلی در تور آمدنیوز افتاده‌اند -به مرور اعلام می‌کنیم
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: متاسفانه از جناح های مختلف داخلی به تور شبکه آمدنیوز افتاده اند که همه شناسایی شده و به مرور اعلام خواهد شد.
از خط قرمز ما عبور کنید، نابودتان می کنیم
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حضور امروز مردم تهران تیرخلاصی به سیاست‌های تجاوزکارانه و امیدهای واهی بزرگترین دشمن تاریخ بشر است.
سردار سلامی: مردم به سیاست‌های تجاوزکارانه دشمن تیر خلاص زدند
اقشار مختلف مردم تهران با برپایی تجمعی در میدان انقلاب تهران دخالت بیگانگان و همچنین تخریب اموال عمومی و آسیب به مردم در شهرهای مختلف کشور را محکوم کردند.
اگر اینترنت قطع نمی‌شد آشوب کشور را فرا می‌گرفت
مشاور عالی فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همانطور که در حوزه نظامی استقلال داریم باید در زمینه اینترنت نیز به استقلال برسیم و برای تحقق این هدف باید به دنبال تقویت پیام رسان‌های داخلی باشیم.
امیر دریادار حسنی مقدم:پاسخ کوبنده‌ای به دخالت‌های استکبار جهانی خواهیم داد
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به افزایش مداخله‌جویی‌های آمریکا و برخی کشورهای اروپایی در اغتشاشات اخیر در ایران، گفت: به پشتوانه مردم ولایت‌مدار و غیرتمند جمهوری اسلامی ایران، پاسخ کوبنده‌ای به رفتارهای پوچ و بی‌اساس این کشورها خواهیم داد.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص): امروز بسیج دشمن را ناامید کرده است
فرمانده سپاه محمدرسول الله (ص) تهران با اشاره به این که امروز دشمن بسیج را به خوبی شناخته و با این شناخت احساس ناامیدی و شکست می‌کند، تصریح کرد:‌بسیج امروز دشمن را ناامید کرده است.
وزیر دفاع :فراگیر شدن فرهنگ بسیجی جبهه استکبار را در منطقه به زانو درآورد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج در پیامی گفت: توفیقات عظیم به دست آمده در عرصه صنعت دفاعی کشور و دستاوردهای ارزشمند آن در طول 40 سال گذشته با الهام گیری از تفکر و اندیشه بسیج به سرانجام رسیده است.
اجتماع بزرگ مردم تهران تا ساعاتی دیگر برگزار می‌شود
اجتماع بزرگ مردم تهران در حمایت از اقتدار و امنیت کشور بعدازظهر امروز در میدان انقلاب برگزار می‌شود.
وزیر دفاع درگذشت خواهر رئیس جمهور را تسلیت گفت
امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درگذشت مرحومه صدیقه فریدون همشیره رییس جمهور را تسلیت گفت.
سرلشگر باقری: پرتحرک و انقلابی پیشرفت امور را دنبال کنیم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یکی از مهمترین انتظارات فرماندهی کل قوا از نیروهای مسلح موضع جانشین پروری است که در این زمینه هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم و لازم است فرماندهان فعلی وظیفه انتقال تجربه به جوانترها را بر عهده گیرند.
جوانان توطئه‌های دشمن را بشناسند
معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه امروزه ابزار جنگ روانی در اختیار آمریکا و رژیم صهونیستی قرار دارد، گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با جنگ تمام عیار فرهنگی در صدد جدایی جوانان از انقلاب و اسلام است.
برگزاری جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا برگزار شد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

نارضایتی توخل با وجود پیروزی PSG
سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن با وجود پیروزی در دیدار برابر نانت از عملکرد تیمش راضی نیست.
واکنش مورینیو بعد از شکست برابر شیاطین سرخ
سرمربی پرتغالی تاتنهام اعتراف کرد که تیمش مستحق شکست در دیدار برابر یونایتد بود.
بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایران
«اگر ادعای قاضی‌زاده هاشمی، مدیربرنامه ویلموتس و حرف‌های برخی مدیران عالی‌رتبه ورزش را که خارج از مصاحبه عنوان کرده‌اند، ملاک قرار بدهیم، انتقال ناموفق ویلموتس با این رقم سنگین بزرگ‌ترین خسارت تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.»
عبدالمهدی: فراکسیون‌های سیاسی در انتخاب نخست‌وزیر جدید شتاب کنند
نخست‌وزیر مستعفی عراق با بیان اینکه دولت موقت صرفا مشغول اداره امور روزانه کشور شده است، خواستار تسریع در انتخاب نخست‌وزیر جدید توسط فراکسیون‌های سیاسی شد.
هشدار سفیر چین نسبت به تلاش ˮنیروهای مخربˮ
سفیر چین در ایالات متحده تاکید دارد، دو کشور در تلاش بودند تا اختلافات خود را درباره تجارت حل و فصل کنند اما او بدون ذکر جزئیاتی نسبت به تلاش نیروهایی که تقلا می‌کنند شکاف ایجاد کنند هشدار داد.
فیصل مقداد: ترکیه و عربستان مواد شیمیایی در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهند
معاون وزیر امور خارجه سوریه در سخنانی با تاکید بر اینکه ترکیه و کشورهای عربی از جمله عربستان مواد شیمیایی در اختیار گروه‌های تروریستی قرار داده‌اند، گفت سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی تحت کنترل آمریکاست.
اعتراض رسانه رسمی چین به لایحه حمایتی آمریکا از اویغورها
پس از آنکه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را به تصویب رساند تا واشنگتن واکنش جدی‌تری به رفتار پکن در قبال اقلیت مسلمان اویغور در سین‌کیانگ نشان دهد، رسانه‌ رسمی چین امروز (پنجشنبه) در مطلبی به شدت از ایالات متحده انتقاد کرده و خواستار اقدامات تلافی‌جویانه جدی شد.
خاک‌هایی که بر باد می روند
معاون آبخیزداری استان مرکزی گفت: سالانه 36 میلیون تن خاک در استان دچار فرسایش می‌شود.
قاچاق زنان پاکستانی به چین به بهانه ازدواج
کارآگاهان پلیس پاکستان در تحقیقات خود برای انهدام شبکه‌های قاچاق انسان، فهرستی از اسامی ۶۲۹ دختر و زن پاکستانی به دست آورده‌اند که به عنوان عروس به مردان چینی منتقل شده‌اند.
اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی ۲ روز در بهارستان
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی دو روز در این شهرستان همزمان با تشدید آلودگی هوای تهران خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تقابل جذاب نکونام و صادقی- پارس جنوبی از بحران خارج می‌شود؟
لیگ نوزدهم فوتبال ایران عصر امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار وارد هفته سیزدهم می‌شود.
اعتراض ها نتیجه داد- موافقت IOC با حضور کاراته در المپیک جوانان ۲۰۲۲
کمیته بین المللی المپیک با حضور رشته کاراته در بازی های المپیک جوانان ۲۰۲۲ در سنگال موافقت کرد تا امیدها برای ادامه حضور این رشته در المپیک۲۰۲۴ پاریس بیشتر شود.
اختصاص تنها ۶ میلیارد تومان در سال ۹۸ برای تجهیز کتابخانه ها
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه در سال جاری تنها ۶ میلیارد تومان برای تجهیز و نوسازی کتابخانه های عمومی بودجه در نظر گرفته شده است.
کاهش مجدد فاصله حزب محافظه‌کار با حزب کارگر در نظرسنجی جدید
کاهش فاصله حزب محافظه‌کار انگلیس با حزب کارگر همچنان ادامه دارد و نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکنون به 7 درصد رسیده است.
ابراز امیدواری کاردار امارات از ثبات در سوریه
«عبدالحکیم ابراهیم النعیمی» کاردار سفارت امارات در دمشق ابراز امیدواری کرد که تحت رهبری بشار اسد رئیس جمهور این کشور امنیت و ثبات در سوریه برقرار شود.
دانشگاه‌های افسری ارتش هم‌رزم می پذیرد
معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان با سرلشکر باقری دیدار کرد
سردار یزدی: مسئولین تفکر بسیجی را در خود ایجاد کنند
فرمانده کل سپاه: سیلی ملت ایران در هفته‌های اخیر صورت دشمن را 180 درجه برگرداند
حمایت رهبر انقلاب از تصمیم سران قوا، به‌ خاطر حفظ امنیت مردم بود
دلایل محبوبیت ارتش از نگاه امیر سرلشکر موسوی
فرمانده ارتش با رئیس مجلس دیدار کرد
تهدیدات و علایق مشترکی میان ما و چین وجود دارد
آئین الحاق شناورهای سطحی و زیرسطحی به منطقه یکم نیروی دریایی برگزار شد
به دنبال تقویت دانش، علم و مهارت خلبانان هوا دریا هستیم