رسانه

رئیس سازمان بسیج رسانه: تعامل حوزه و رسانه‌ها به رفع آشفتگی اخلاقی در آنها کمک می‌کند
رئیس سازمان بسیج رسانه گفت: بی‌شک تعامل حوزه‌های علمیه و رسانه‌ها به رفع آشفتگی اخلاقی در رسانه‌های جمعی کمک قابل توجهی می‌کند.
پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
تصاویر سردار سلیمانی در مرز فلسطین و لبنان و ۳ سناریوی دولت برای افزایش نرخ حامل‌های انرژی؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۱ آذر
خیز دولت برای حذف ۲۰ میلیون یارانه‌بگیر پس از یک دوره توقف معنادار و نماینده شادگان خواستار عزل کلانتری شد؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
برگزاری نشست اقتصاد مطبوعات توسط پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات
سومین نشست از سلسله نشست‌های اقتصاد فرهنگ و هنر که به موضوع اقتصاد مطبوعات اختصاص دارد، چهارشنبه ساعت ۱۳ در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.
تقدیر و تجلیل از خبرگزاری فارس در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران
وحید ونایی خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران به عنوان خبرنگار فعال معرفی و از وی تقدیر و تجلیل شد.
پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
دیدار علیرضا کریمی با رهبر معظم انقلاب؛ جنس خارجی نخرید و درگیری شدید مقابل سفارت آمریکا در لبنان؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۱۹ آذر
یک سوم مدیران با حقوق بالای ۴ میلیون تومان یارانه نقدی می‌گیرند و اعتراض نمایندگان به انتقادات رئیس‌جمهور از مسکن مهر؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
عضو شورای عالی فضای مجازی: روابط عمومی خلاق باید هدف متعالی داشته باشد/ روابط عمومی نباید بلندگو یا بوق تبلیغاتی سازمان باشند
عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه روابط عمومی و مدیریت نباید به عنوان بلندگوی یا بوق تبلیغاتی سازمان باشند گفت: روابط عمومی‌ها باید هدف متعالی داشته باشند.
دبیر کمیته علمی چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران مطرح کرد : لزوم انتقال روابط عمومی ساکت به روابط عمومی خلاق‌گو و رمزگشایی از جامعه
دبیر کمیته علمی چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران بر انتقال روابط عمومی ساکت به روابط عمومی خلاق‌گو و رمزگشایی به موقع از سخنان مطرح در جامعه و ارتباط روابط عمومی سنتی به سیستماتیک تاکید کرد.
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران عنوان کرد : لزوم به کارگیری خلاقیت، نوآوری و تمایز در اقدامات روابط عمومی‌ها برای دیده شدن در جامعه
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با تاکید بر اینکه باید خلاقیت، نوآوری و تمایز در اقدامات روابط عمومی‌ به کارگیری شود گفت: اگر روابط‌ عمومی‌ها وجه تمایز خود را در جامعه به خوبی اجرایی کنند بهتر دیده خواهند شد.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: لزوم توجه روابط عمومی‌ها برای بهبود افزایش راندمان سازمان/ خلاقیت‌هایمان را افزایش دهیم
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: روابط عمومی‌ها باید با توجه به سطوح مختلف ارتباطی و مخاطبان خود راندمان سازمان‌های خود را بهبود بخشیده و افزایش دهند.
معاون سازمان صدا و سیما : روابط عمومی‌ها دچار روزمرگی شده‌اند/ لزوم تمایز روابط عمومی‌ها از یکدیگر
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: روابط عمومی‌ها امروز دچار روزمرگی شده‌اندو استانداردهای آمادگی آموزشی لازم را ندارند، لذا برای ورود به دنیای جدید نیاز به انگیزه خلاقانه دارند، در غیر این صورت خیلی موفق نخواهند شد.
در آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران: رونمایی از جلد سوم کتاب «استانداردهای روابط عمومی» و «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا»
همزمان با آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران، جلد سوم کتاب «استانداردهای روابط عمومی» و «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا» رونمایی شد.
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران تاکید کرد : لزوم به کارگیری خلاقیت، نوآوری و تمایز در اقدامات روابط عمومی‌ها برای دیده شدن در جامعه
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با تاکید بر اینکه باید خلاقیت، نوآوری و تمایز در اقدامات روابط عمومی‌ به کارگیری شود،گفت: اگر روابط‌ عمومی‌ها وجه تمایز خود را در جامعه به خوبی اجرایی کنند بهتر دیده خواهند شد.
منشور خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی منتشر شد
دبیرخانه چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران، منشور خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی را منتشر کرد.
رئیس مؤسسه فرهنگی اکو : روابط عمومی خلاق راه میانبر برای رسیدن به مقصد است
رئیس مؤسسه فرهنگی اکو روابط عمومی خلاق را راه میانبر راه رسیدن به مقصد عنوان کرد و گفت: روابط عمومی با ویژگی‌های خلاق و همراه با هنر می‌تواند گام‌های روبه جلو در جهت اقتصاد فرهنگی، هنر، و خلاقیت بردارد.
گزارش فارس از اهداف پشت‌پرده یک ویدئوی تلگرامی : چالش گربه و مجید/ هدف خنده نیست!/ بعد از جواد، جعفر و غضنفر، نوبت مجید است
هرقدر استقبال مردم از ویدئوهای تلگرامی بیشتر می‌شود، سازندگان آن با دادن تنوع و نمک بیشتر به قضیه، بساط خنده بیشتری را برای بینندگان فراهم می‌کنند.
پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
برای گرفتن حقمان به FIFA و CAS مراجعه می‌کنیم و ولیعهد عربستان خریدار نقاشی «داوینچی» با قیمت بی‌سابقه ۴۵۰ میلیون دلار؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۱۷ آذر
دستپاچگی خودروسازان ایرانی برای تولید مشترک با فرانسوی‌ها و اکثر هنرمندان اجاره‌نشین هستند؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
حسین انتظامی خبر داد : کتاب «چگونه با خبرنگاران مصاحبه کنیم؟» منتشر شد
معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتر خود از انتشار کتاب کاربردی «چگونه با خبرنگاران مصاحبه کنیم؟» خبر داد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی
باشگاه شبانه
باشگاه شبانه
خواندنی ها
خواندنی ها
دنیای ارتباطات
دنیای ارتباطات
حقوقی قضایی
حقوقی قضایی
خانواده
خانواده
زنان و جوانان
زنان و جوانان
شهری
شهری
رفاه و تعاون
رفاه و تعاون
رسانه
رسانه
محیط زیست
محیط زیست
جوانان و خانواده
جوانان و خانواده
عمومی
عمومی
سلامت
سلامت
آموزش و پرورش
آموزش و پرورش

آخرین اخبار

مخوف ترین پروژه های کنترل ذهن
دولت آمریکا و کره از اولین دولت هایی هستند که سعی کرده اند با کنترل ذهن افراد، آنها را تحت فرمان خود دربیاورند. به همین خاطر پروژه ها و تحقیقات بسیار زیادی نیز در این باره انجام داده اند که با وجود سری بودن، پس از مدتی راز آنها فاش شده است.
ترفندهای خلاقیت در سال ۲۰۱۸
یمکره راست مغز در مقابل نیمکره چپ. هنر در برابر ریاضی. ما مدام از یک بخش به بخش دیگر منتقل می‌شویم. وقتی‌که ما با مشکلی روبرو می‌شویم، به این خاطر نیست که ما تلاش نمی‌کنیم، بلکه به این خاطر است که در DNA ما چنین چیزی وجود ندارد. خلاقیت فاکتوری است که فقط ممکن است تعداد معدودی از افراد از آن بهره‌مند باشند.
۶ فیلم برتر اکشن آسیایی؛ شرقی‌ها بهتر از غربی‌ها!
در حالی که فیلم های هالیوودی به خوبی دیده می شوند اما سینمای آسیا کمتر مورد توجه قرار می گیرد. این موضوع بدان معنا نیست که سینمای آسیا با هالیوود فاصله زیادی دارد یا قابل مقایسه نیست. هر ساله فیلم های تحسین برانگیزی در کشورهای آسیایی ساخته می شود که البته در بازار جهانی دیده نمی شوند.
اصول کلی در طراحی نمای ساختمان
اولین جلوه بصری هر ساختمان نمای خارجی آن است بنابراین بهتر است طراحی نمای ساختمان به صورت اصولی طراحی شود. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با اصول طراحی نما ساختمان های مسکونی و تجاری آشنا سازیم.
چگونگی استفاده از رنگ‌های مناسب در دکوراسیون خانه
اگرچه بسیاری از کسانی که به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی خانه هایشان هستند، مجذوب رنگ های روشن می شوند، اما اغلب تمام این افراد در مواجهه با رنگ های شاد و پر انرژی، چنین رنگ هایی را می پسندند و ترجیج می دهند حس سرزندگی و نشاط را با این رنگ ها به خانه هایشان ببرند.
کاهش وزن چگونه زندگی تان را تغییر می دهد؟ (2)
دربخش اول به برخی تغییراتی که با کاهش وزن در زندگی خود می بینید اشاره کردیم و حالا می خواهیم به باقی این موارد بپردازیم.
آموزش تصویری خرد کردن مرغ
اگر مرغ کاملی خریداری کردید، نگران خرد کردن آن نباشید. آن را به منزل آورده و مراحل زیر را برای خرد کردن آن دنبال کنید.
فیلم:  ۴ مدل پنکیک موزی خوشمزه
اگر به دنبال یک صبحانه فوری،خوشمزه و مهم تر از همه سالم و رژیمی هستید پنکیک موز رو به شما پیشنهاد میکنیم. در این ویدیو 4 مدل پنکیک موزی را آموزش داده ایم.
مافین شکلاتی؛ برای طرفداران شکلات و خامه
مافین شکلاتی یک دسر فوق العاده خوش طعم است که نمیتوان از آن گذشت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

با وجود مازاد تولید، هم قاچاق داریم هم واردات رسمی!
مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه گفت: علیرغم اینکه انواع گل و گیاه در ایران تولید می‌شود و محصول روی دست تولیدکنندگان مانده است، نه تنها گل و گیاه به صورت قاچاق وارد می‌شود، بلکه درهای گمرک به روی واردات باز است.
با این 3 تکنیک قرآنی زندگیتان را دگرگون کنید
رهبر انقلاب اسلامی، در تشریح مفهوم سبک و فرهنگ زندگی، به مسائلی نظیر خانواده، ازدواج، نوع مسکن، نوع لباس، الگوی مصرف، تفریحات، کسب و کار و رفتارهای فردی و اجتماعی در محیطهای مختلف، اشاره کردند و افزودند: در واقع سبک زندگی به همه مسائلی بر می گردد که متن زندگی انسان را شکل می دهند.
مظنه خرید زنجیرچرخ در بازار چقدر است؟
زنجیر چرخ با سایز 14، در بازار با قیمت 67 هزار تومان بفروش می رسد.
منشأ غرش‌های زمین در ایلام چیست؟
از زمان وقوع زمین‌لرزه شدید سرپل‌ذهاب، از سوی مردم محلی گزارش شده که صداهایی از درون زمین اهالی شهرستان سرابله واقع در استان ایلام را نگران کرده است. به همین دلیل تیم کارشناسی از سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌ معدنی به محل اعزام شدند و اعلام کردند که این صداهای معماگونه منشأ زمین‌لرزه‌ای ندارد و احتمالا به یک پدیده زمین شناسی دیگر مربوط است.
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف: انجمن یاوران وقف در دانشکده‌های علوم قرآنی راه‌اندازی می‌شود/ لزوم مشارکت بیشتر در ترویج فرهنگ وقف
شیوه‌نامه انتخاب غرفه‌های برتر و فعال نمایشگاه مطبوعات اعلام شد
رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال در نشست خبری مطرح کرد : برگزاری اختتامیه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در ماه ربیع الاول/ قابلیت سازمان شدن را داریم
یک عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد : تعامل میان مخاطب و رسانه هدف اصلی نمایشگاه مطبوعات/ نقش مهم فضای سایبری در آینده رسانه‌ها
در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل خبرگزاری فارس مطرح شد : شریعتمداری: خبرگزاری فارس تکنیک‌های رسانه‌ای را حرفه‌ای رعایت می‌کند
سردبیر جدید روزنامه فرهیختگان معرفی شد
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۱۲ آبان
پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
سردار غیب پرور در بازدید از بسیج رسانه: بسیج متعلق به جناح و گروه خاصی نیست/ بسیج رسانه باید زبان گویای انقلاب و مطالبه‌گر باشد
مدیر غرفه عقیق در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد : لزوم توجه بیشتر به امور صنفی خبرنگاران در نمایشگاه مطبوعات