زنان و جوانان

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر:‌ هفته چهارم آبان ۱۴ تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شد
معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف ۱۴ تن و ‏‏۶۳۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته چهارم آبان ماه در کشور خبر داد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با فارس: بررسی لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در حال اتمام است/ احیای سازمان جوانان در دستور کار نیست
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احیای سازمان جوانان در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس نیست، از بررسی طرح تبدیل بخش معاونت جوانان به سازمان جوانان در کمیسیون اجتماعی خبرداد.
یک روانشناس بالینی در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد : حضور روانشناسان و افراد متخصص در مناطق زلزله‌زده ضروری است
یک روانشناس بالینی با اشاره به آسیب‌پذیری شدید افراد زلزله‌زده در شرایط کنونی حضور روانشناسان و افراد متخصص را در مناطق آسیب‌دیده برای کمک‌های روحی و عاطفی به مردم ضروی دانست.
سازمان بسیج جامعه زنان کشور پایان داعش را تبریک گفت
سازمان بسیج جامعه زنان کشور پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت اسلامی عراق و سوریه بر فتنه تروریسم تکفیری را تبریک گفت.
در نشست خبری هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اعلام شد : سیاست‌های حاکمیتی باید به نفع بازی سازان ایرانی تغییر کند
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: سیاست‌های حاکمیتی و اجرای آنها باید به سمتی برود که بازی‌سازان ایرانی را در مقابل رقبای خارجی آنها تقویت کند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس : از جوانان در حوزه‌های مختلف غافل شدیم و تنها به ورزش تکیه کردیم
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز با تاکید بر لزوم تفکیک حوزه جوانان از ورزش گفت: حوزه ورزش خودش یک مقوله وسیعی است، وزارت ورزش با شرایط و امکاناتی که دارد نمی تواند در موضوع جوانان خیلی موفق باشد.
نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس : اغلب نمایندگان موافق انتزاع وزارت ورزش و جوانان هستند
نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: برای حل مشکلات جوانان انتزاع وزارت ورزش و جوانان ضروری است.
باربی با ظاهر بانوی مسلمان طراحی شد/ روی خوش دنیای مد به پوشش اسلامی+ عکس
برندهای معتبر تولیدکننده لباس با شعار «مد هیچ مرزی نمی‌شناسد» در تولیداتشان جایی برای روسری و لباس‌های پوشیده بازکرده‌اند؛ با این تلاش‌های زنان محجبه، فرهنگ غالب بر جوامع غیرمسلمان در حال تغییر است.
معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور عنوان کرد : مرگ ۴ میلیون کودک در جهان در دوران معاصر/ ایجاد مدرسه برای کودکان افغانستانی در مناطق مرزی
معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور با برشمردن آسیب‌های مختلف فراروی کودکان در جهان، گفت:‌ در دوران معاصر، ۴ میلیون کودک در جهان کشته شده‌اند.
رئیس بسیج جامعه زنان کشور: «سیاست‌گذاری اجتماعی» گام مهم سازمان بسیج زنان کشور/ تشکیل 1000 گروه جهادی مشاور
رئیس بسیج جامعه زنان در خصوص فعالیت‌های سازمان بسیج در حوزه اجتماعی گفت: این سازمان برای رفع آسیب‌های اجتماعی گام مهمی را برداشته و باهدف شناسایی وضع موجود و راه‌های رسیدن به وضع مطلوب در حوزه مطالبات زنان، در حال ایجاد «سیاست‌گذاری اجتماعی» است.
قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد : تولید ۱۰ هزار تن تریاک در افغانستان/ کشف ۵۲۰ تن مواد مخدر در ۸ ماه
قائم‌مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از افزایش سطح زیر کشت خشخاش در افغانستان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود ۱۰ هزار تن تریاک در این کشور تولید شود.
بیانیه سازمان نظام روان‌شناسی : جایگاه روانشناسان هنگام زلزله تبیین شود
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور از مسئولان حاضر در استان‌های زلزله‌زده خواست، ترتیبی اتخاذ کنند تا در کنار متخصصانی که در تیم مدیریت بحران حضور دارند، جایگاهی برای روان شناسان و مشاوران تعریف شود.
مشاور امور زنان وزیر ارشاد تاکید کرد : لزوم کنترل اینترنت و شبکه‌های مجازی در اختیار فرزندان برای عدم آسیب جدی
مشاور امور زنان وزیر ارشاد گفت: باید استفاده بیش از حد و مدیریت نشده نوجوانان و جوانان و حتی کودکان از اینترنت و شبکه‌های مجازی به شکلی مدیریت شود تا فرزندان در این فضا دچار آسیب‌های جدی و بحران نشوند.
سردرگمی معضلات جوانان در ساختارهای دولتی : وقت‌کشی معاونت امور جوانان به امید احیای «سازمان ملی جوانان»/ هنوز خبری از رسیدگی به معضلات جوانان نیست
معاون ساماندهی امور جوانان در وزارت ورزش و جوانان معتقد است برنامه مدونی در حوزه جوانان وجود ندارد، در این شرایط اصرار بر احیای «سازمان ملی جوانان» چه دلیلی دارد؟
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر: نرخ شیوع مصرف مواد مخدر در کشور 5.39 درصد است
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نرخ شیوع مصرف مواد مخدر در کشور 5.39 درصد است و مصرف تریاک همچنان در صدر مواد مخدر است.
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور خبر داد: ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره رایگان به آسیب دیدگان زلزله اخیر غرب کشور
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور اعلام کرد: از آنجایی که آسیب‌دیدگان این زلزله عمدتاً از خانواده‌های مستضعف هستند، به مدت یک سال، خدمات مشاوره و روانشناسی رایگان دریافت خواهند کرد.
جانشین مسئول بسیج جامعه زنان کشور به فارس خبر داد : هماهنگی سازمان بسیج برای خدمت‌رسانی بهتر بسیجیان به زلزله زدگان/ اعزام گروه‌های مشاوره و مددکاری به مناطق آسیب‌دیده از سوی این سازمان
جانشین مسئول بسیج جامعه زنان از انجام هماهنگی و توصیه‌های لازم جهت امدادرسانی و ساماندهی بسیجیان به زلزله زدگان و اعزام گروه های مشاوره و مددکاری به مناطق آسیب‌دیده از سوی این سازمان خبر داد.
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره به فارس خبر داد : اعزام گروه‌های امداد روانشناسی به مناطق زلزله‌زده از فردا
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره از اعزام گروه‌های روانشناس و مشاوره از روز آینده به مناطق زلزله‌زده خبر داد.
رئیس بسیج جامعه زنان: تمهیدات اسکان زنان و کودکان زلزله‌زده از سوی بسیج جامعه زنان/ اعزام گروه‌های مشاوره از سوی بسیج طلاب
رئیس بسیج جامعه زنان اعلام کرد: به دلیل برودت هوا در منطقه غرب کشور، فراهم آمدن شرایط اسکان شبانه زنان و کودکان از سوی بسیج زنان دنبال می‌شود.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده: «کم‌تحرکی» عامل اصلی بیماری‌ها در زنان ایرانی است
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، کم‌تحرکی را عامل اصلی بیماری‌ها در زنان ایرانی دانست و گفت: پیشنهاد می‌شود شهرداری‌ها با استفاده از فضای مدارس در ساعات تعطیلی، شرایط ورزش دختران و زنان را فراهم کنند.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اجتماعی

دنیای ارتباطات
دنیای ارتباطات
حقوقی قضایی
حقوقی قضایی
خانواده
خانواده
باشگاه شبانه
باشگاه شبانه
خواندنی ها
خواندنی ها
شهری
شهری
رفاه و تعاون
رفاه و تعاون
محیط زیست
محیط زیست
جوانان و خانواده
جوانان و خانواده
عمومی
عمومی
سلامت
سلامت
آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
رسانه
رسانه
زنان و جوانان
زنان و جوانان
حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

آخرین اخبار

پیلِ زلزله‌ی ازگله
«بعد از زلزله‌ منجیل که نرفتم، به باقیِ زلزله‌های ایران سرکی کشیده‌ام. این زلزله فیل‌ترین زلزله‌ای بود که دیدم. و این نیست مگر به سبب گسترده‌گی شبکه‌ی اجتماعی در فقدان اثربخشی رسانه‌ی ملی. پیل را در اتاق تاریک رسانه هر کسی جوری دیده است.»
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه: آنچه زیر پای مدافعان حرم خرد شد، ستون فقرات استکبار بود/ ایران سرپنجه مقاومت مردم منطقه
سردار جوانی با تمجید از نقش شگرف مدافعان حرم اعم از ایرانی و منطقه ای در پایان سیطره داعش، به جوسازی‌های شبکه‌های معاند در کم رنگ جلوه دادن نقش ایران و حزب الله در نابودی داعش واکنش نشان داد.
کوشکی: ترامپ به دنبال تحمیل الگوی مطلوب رژیم صهیونیستی برای سازش فلسطینی است
به اعتقاد کارشناس مسائل غرب آسیا، ترامپ در حال حاضر به دنبال این است که الگوی مطلوب رژیم صهیونیستی را برای سازش تحمیل کند و طرف فلسطینی را وادار کند که این الگو را بپذیرد.
بروجردی: بیانیه نفتی ترامپ علیه ایران نقض برجام است
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بیانیه نفتی ترامپ علیه کشورمان، نقض مجدد برجام بوده و این اظهارات به لحاظ حقوقی فاقد هرگونه ارزش است.
هفته ششم لیگ برتر فوتبال بانوان- راهیاب ملل و ذوب آهن به دنبال برد
رقابتهای هفته ششم لیگ برتر فوتبال بانوان فردا (شنبه) برگزار می شود.
پیروزی لارستان، گچساران و کردستان در هفته پنجم لیگ برتر هندبال زنان
در هفته پنجم لیگ برتر هندبال زنان سه تیم لارستان، گچساران و هیات هندبال کردستان به پیروزی رسیدند.
تهران فاتح  مرحله چهارم موتوریس قهرمانی کشور
در پایان مرحله چهارم مسابقات موتوریس قهرمانی کشور، تیم تهران به مقام نخست رقابت های ۱۰۰۰ سی سی دست یافت.
ستاره‌هایی که بیشترین فینالها را از دست دادند + عکس
برخی از بازیکنان برزگ جهان تجربه های تلخی در دیدارهای نهایی داشتند و فینال ها را با شکست به پایان رساندند.
حریفان نمایندگان ایران در لیگ جهانی کاراته وان ژاپن شناخته شدند
نمایندگان کاراته ایران حریفان خود را در آخرین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2017 شناختند.
سومین شکست برای گچساران در جام باشگاه‌های هندبال آسیا
تیم هندبال نفت و گاز گچساران در آخرین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا مقابل مسقط عمان مغلوب شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

توصیه عابدزاده به پسرش
عابدزاده در تازه‌ترین مصاحبه‌اش حرف‌های جالبی به روزنامه گل چاپ امروز زده است. او درباره توصیه پدرش گفته که همیشه از او می‌خواسته در درون دروازه مثل گربه باشد.
در بازدید از اقدامات فرهنگی ورزشی کنگره 60 : سردار مؤیدی: تمرکز بر استفاده نهادهای اجتماعی و سازمان‌های مردم‌نهاد در درمان اعتیاد/ یکی از بهترین روش‌های ترک اعتیاد جمعیت احیای انسانی است
یک روانشناس بالینی در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد : حضور روانشناسان و افراد متخصص در مناطق زلزله‌زده ضروری است
در مشهد صورت گرفت : اجرای طرح ملی مداخله در طلاق و رونمایی از سامانه طلاق کشور/ لزوم همکاری قوه قضاییه در نهایی سازی لایحه تأمین امنیت زنان
گردهمایی بزرگ اندیشمندان حوزه اعتیاد در مرکز همایش‌های رازی تهران
مدیرکل حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر: لازم الاجرا بودن الحاق یک ماده به قانون مبارزه با موادمخدر از ۲۳ آبان/ مجازات‌ها کیفی سازی شده است
برگزاری نشست‌های تخصصی و برنامه‌های فرهنگی برای بانوان در کربلا و نجف
سردرگمی معضلات جوانان در ساختارهای دولتی : وقت‌کشی معاونت امور جوانان به امید احیای «سازمان ملی جوانان»/ هنوز خبری از رسیدگی به معضلات جوانان نیست
همسر شهید مدافع حرم: حضور بانوان در راهپیمایی اربعین فرصت انس جهانی با امام حسین(ع) است
در افتتاحیه دومین نمایشگاه لباس عاشورایی عنوان شد : سهم قابل توجه طراحان لباس در انتقال فرهنگ عاشورایی/ دشمن حتی در تحریف لباس عاشورایی نیز کوتاهی نکرده است
دبیر کارگروه ملی کنترل و کاهش طلاق خبر داد : ارائه خدمات مشاوره‌ای در هنگام طلاق به زوجین میسر شد