رسانه

کام تلخ کودکان در مسکن های مهر
هفته نامه بیانی در شماره 67 هفته اول تیر ماه 97 خود در مطلبی با عنوان کام تلخ کودکان در مسکن های مهر به قلم روزیتا قادری به شرایط زندگی کودکان و نبود امکانات بازی در آپارتمان های مسکن مهر پرداخته است.
همکاری رسانه ای ایران و الجزایر گسترش می یابد
تهران -ایرنا - مدیران عامل ایرنا و خبرگزاری الجزایر با اشاره به لزوم شناخت دو ملت از یکدیگر در زمینه های مختلف، بر گسترش و گشوده شدن باب جدید همکاری ‌های رسانه ای دو کشور تاکید کردند.
نگاه روزنامه عصرقلم به هفته قوه قضائیه
روزنامه عصرقلم در شماره 164 این نشریه در مطلبی به مناسبت هفته قوه قضائیه به بررسی کار ویژه های این دستگاه و مقوله عدالت پرداخته است.
میوه هایی که
سایت خبری تحلیلی تابناک به دنبال افزایش قیمت میوه و تره بار با انتشار گزارشی با 'تیتر میوه هایی که طلا شدند' به این موضوع و عوامل موثر بر آن است.
خوزنیوز: تهدید تغییرات اقلیمی و ضرورت سدسازی
اهواز-ایرنا- پایگاه خبری، تحلیلی خوزنیوز روز یکشنبه یادداشتی با عنوان تهدید تغییرات اقلیمی و ضرورت سدسازی را به قلم داود کامگار منتشر کرد.
مضرات قهوه که فکرش را نمی کنید
پایگاه خبری زاهدان پیگیر روز شنبه مطلبی با عنوان «مضرات قهوه که فکرش را نمی کنید» منتشر کرده است.
چرا همه اپوزیسیون شده‌اند؟
نشریه 'اردبیل آینده' در مطلبی با عنوان 'چرا همه اپوزیسیون شده اند' نوشته حسن سروری به موضوع رقابت های سیاسی در کشور پرداخته است.
خبرهای فاجعه و بی‌حسی ما!
کرمان- محمد لطیف کار فعال رسانه ای استان کرمان در کانال سایبری خود مطلبی با عنوان ' خبرهای فاجعه و بی‌حسی ما!' را در خصوص بی تفاوتی جامعه نسبت آینده محیط زیست و حیات وحش منتشره کرده است .
گزارش روزنامه خراسان شمالی از پولشویی
روزنامه خراسان شمالی روز یکشنبه در شماره 19848خود با عنوان 'پولشویی با صابون مصلحت؛ شبهه یا واقعیت؟' به وضعیت فعالیت های مجرمانه برخی افراد و کسب درآمدهای کثیف از راه این فعالیت ها و انجام اقدامات پولشویی پرداخته است.
تیتر 3 تیر روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج- ایرنا- 2 روزنامه‌ افکار مردم و ابتکار جنوب در کهگیلویه و بویراحمد روز یکشنبه 3 تیر 1397 تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده‌ اند
همکاری رسانه ای ایرنا و واج برای مقابله باهجمه ها ضروری است
الجزیره-ایرنا- «عبدالحمید کاشا » مدیر عامل خبرگزاری الجزایر گفت: ایران و الجزایر پیوسته مورد حمله رسانه های کشورهای سلطه جو بوده و هستند و برای مقابله با چنین حملاتی، تقویت روابط خبرگزاری های دو کشور (ایرنا و واج) ضروری است.
بازگشت شهریه های نجومی به جیب خانواده ها
تهران- روزنامه قانون امروز- یکشنبه- با درج مطلبی با عنوان بازگشت شهریه های نجومی به جیب خانواده ها، به موضوع استقرار ناظر مقیم در مدارس از سوی آموزش و پرورش می پردازد.
روایت یک خبرنگار از حوادث ترویستی دهه ۶۰ - بخش نخست
هنوز مدت زیادی از انقلاب نگذشته بود که کشور به صحنه تلاقی و درگیری نیروهای مبارزی تبدیل شد که پیش از آن در یک جناح می‌جنگیدند و حالا به خاطر سلطه‌طلبی برخی گروه‌ها و احزاب، مقابل هم قرار گرفته بودند. در این میان رسانه‌ها و خبرنگاران نیز دوران سخت و پراسترسی را از نظر حرفه‌ای و امنیتی پشت سر می‌گذاشتند.
رسانه‌ها به‌تنهایی نمی‌توانند امید تزریق کنند
یک مدرس روزنامه‌نگاری معتقد است که کارکرد رسانه‌ها متاثر از رفتارهای عمومی جامعه و رفتار مدیریت جامعه هستند؛ بنابراین رسانه‌ها به تنهایی نمی‌توانند مبشر موضوعی باشند که موجب تسلی‌بخشی به روحیه ناآرام و مأیوس جامعه شوند.
یک درصد اعتبارات لرستان صرف اطلاع رسانی می شود
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: یک درصد از اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی استان لرستان در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی صرف خواهد شد.
79 درصد از استفاده‌کنندگان تلگرام، همچنان این پیام‌رسان حضور دارند
نتایج آخرین نظرسنجی ایسپا در خرداد ماه سال جاری نشان می‌دهد 79 درصد از استفاده‌کنندگان پیام‌رسان تلگرام، پس از فیلتر در تلگرام مانده‌­اند.
تغییر ساعت کار ادارت و نارضایتی کارمندان استان
نشریه محلی ضمیمه روزنامه شرق روز شنبه 2 تیر 97 در سرمقاله ای به قلم حسین الله دینی با عنوان «تغییر ساعت کار ادارت و نارضایتی کارمندان استان (سیستان و بلوچستان)» منتشر کرده است.
انجمن روزنامه نگاران دفاع مقدس درگذشت اسدالله مشایخی را تسلیت گفت
انجمن روزنامه نگاران دفاع مقدس درگذشت اسدالله مشایخی از خبرنگاران دوران دفاع مقدس و از اعضای این انجمن را تسلیت گفت.
جذابیت‌ها و سختی‌های کار رادیو از نگاه صدرالدین شجره + صوت
صدرالدین شجره ـ از پیشکسوتان رادیو ـ که پنجشنبه (۳۰ خرداد ماه) برای همیشه با عالم صدا خداحافظی کرد و خاموش شد، مهمترین جذابیت رادیو را فرهنگ‌سازی می‌دانست. او بیان و صدای خوب را لازمه حضور در این عرصه می‌خواند.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

فینالیست های چهار وزن رقابت های بین المللی ووشو مشخص شدند
گرگان - ایرنا - با برگزاری هشت دیدار از مرحله یک چهارم نهایی هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس در گرگان مرکز استان گلستان ، نفرات راه یافته به دیدار فینال چهار وزن مشخص شدند.
طرح عملیاتی برای پاسخ به هر تهدید فرا منطقه ای داریم
شیراز- ایرنا- دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: با گذشت 30 سال از جنگ تحمیلی هیچ کشور همسایه ای تهدید نظامی علیه ایران، انقلاب و ملت ما نیست بلکه تهدیدات امروز علیه ما فرا منطقه ای است و برای هر تهدید دشمن، طرح عملیاتی داریم.
همکاری فائو برای توسعه پایدار روستایی ایران ادامه می یابد
بیرجند - ایرنا - نماینده سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در ایران با تاکید بر ادامه همکاری این سازمان با هدف توسعه پایدار روستایی گفت: فعالیت فائو در ایران 40 سال قدمت دارد و در این مدت اقدامات زیادی در حوزه های مختلف انجام شده است.
ساماندهی اراضی حاشیه رودخانه های مرزی 74 درصد پیشرفت دارد
سنندج - ایرنا - مجری طرح جامع شبکه‌های فرعی آبیاری و زهکشی رودخانه‌های مرزی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه اجرای این طرح در کشور از پیشرفت فیزیکی 74 درصدی برخوردار است، گفت: هم اکنون 112 هزار هکتار آن آماده بهره برداری است.
همگان با وحدت به فکر مقابله با دشمن باشند
قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت:همگان با وحدت و همدلی به فکر مقابله با دشمنان باشند.
اراضی تحت فرسایش بادی 30 درصد در کشور افزایش یافت
بیرجند- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بیابان سازمان جنگل‌ ها، مراتع و آبخیزداری گفت: میزان اراضی تحت فرسایش بادی 30 درصد نسبت به 10 سال گذشته در کشور افزایش یافته است.
مکرون: اروپا باید در زمینه مهاجرت متحد شود
تهران- ایرنا - رئیس جمهوری فرانسه ضمن تاکید بر یافتن راه حلی مناسب برای موضوع بحث بر انگیز مهاجرت، تاکید کرد که اتحادیه اروپا باید کشورهای اروپایی را در این زمینه متحد کند.
موشک های یمن به مراکز سلطنتی ریاض اصابت کرد
تهران- ایرنا – شبکه خبری المسیره یمن یکشنبه شب گزارش داد: یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی این کشور مرکز اطلاعات وزارت دفاع و دیگر اماکن وابسته به مراکز سلطنتی در ریاض عربستان را هدف موشک های بالستیک قرار داده است.
غرب نمی خواهد مشکل آوارگان سوری حل شود
بیروت- ایرنا- معاون دبیرکل حزب الله لبنان آمریکا و کشورهای غربی را متهم کرد که نمی خواهند مشکل آوارگان سوری حل گردد تا آن را به عنوان نشانه ناتوانی نظام سوریه نمایان و از این طریق باج خواهی کنند.
اردوغان و ائتلاف جمهور پیشتاز انتخابات ترکیه است
آنکارا- ایرنا- فرایند اخذ آرای مردمی انتخابات ریاست جمهوری و بیست و هفتمین دوره مجلس ملی ترکیه ساعت 17 به وقت محلی پایان یافت و دقایقی قبل نتایج اولیه این انتخابات نشان می دهد که اردوغان و ائتلاف جمهور پیشتاز انتخابات است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

داستانک‌های زکریا تامر به فارسی ترجمه شد
تهران - ایرنا - مجموعه داستان «رعد» اثر زکریا تامر نویسنده شهیر جهان عرب با ترجمه غلام رضا امامی به زیور طبع آراسته شد.
همایش روز جهانی  یوگا در بام تهران برگزار شد
تهران - ایرنا - همایش روز جهانی ورزش یوگا عصر امروز پنجشنبه با حضور سفیر هند و نماینده کشور ژاپن در ایستگاه شماره یک توچال (بام تهران) برگزار شد.
قانون حمایت از معلولان زمینگیر است
جامعه:حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت کشور افرادی هستند که به خاطر معلولیت در سازمان بهزیستی ثبت‌نام شده‌اند. افرادی که هرچند از نظر نوع معلولیت با هم متفاوتند، اما بیکاری و نداشتن شغل و درآمد درد مشترک تمام آن هاست.
ابتکار در ورزشگاه آزادی بازی ایران و اسپانیا را دید
تهران - ایرنا - معاون امور زنان ریاست جمهوری برای دیدن بازی ایران اسپانیا ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی را انتخاب کرد تا در جمع شهروندان تهرانی این بازی را به تماشا بنشیند.
سرمربی تیم ملی اسپانیا: گل زدن به ایران دشوار است
کازان- ایرنا- «فرناندو هیه رو» سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا، معتقد است تیم ملی ایران در دفاع تیمی خوب و منسجم و از این رو گل زدن به این تیم دشوار است.
کام تلخ کودکان در مسکن های مهر
همکاری رسانه ای ایران و الجزایر گسترش می یابد
نگاه روزنامه عصرقلم به هفته قوه قضائیه
میوه هایی که 'طلا' شدند
خوزنیوز: تهدید تغییرات اقلیمی و ضرورت سدسازی
مضرات قهوه که فکرش را نمی کنید
چرا همه اپوزیسیون شده‌اند؟
خبرهای فاجعه و بی‌حسی ما!
گزارش روزنامه خراسان شمالی از پولشویی
تیتر 3 تیر روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد