مديريت ICT

همکاری VMware و QTC در زمینه خدمات ابری
ایتنا – به‌تازگی شرکت‌های VMware و QTC یک قرارداد همکاری ویژه را به امضا رسانده‌اند تا راهکارهای ابری ویژه‌ای را به بازار مصرف عرضه کنند.
مزایای همکاری مایکروسافت و ردهت برای بنگاه‌های تجاری
ایتنا – شرکت‌های مایکروسافت و ردهت در سال 2015 همکاری ویژه‌ای را شروع کرده‌اند که امروز سرانجام بنگاه‌های تجاری می‌توانند به کمک آن به‌راحتی با کانتینرها سازگار شوند.
غول تکنولوژی آمریکا دیتاسنتر جدید می‌سازد
ایتنا- اپل قصد دارد یک دیتاسنتر جدید واقع در ایالات آیووای آمریکا بسازد که به ارائه سرویس‌های بهتر از سوی این شرکت کمک بسزایی خواهد کرد.
ظهور یک نام جدید در صنایع خدمات ابری
ایتنا –سرمایه‌گذاری 45 میلیون دلاری شرکت نرم‌افزاری Skytap در زمینه خدمات ابری موجب شده است که این شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های آینده دار در زمینه خدمات ابری به‌حساب بیاید.
مدیر سامسونگ زندانی می‌شود؟
ایتنا- بالاخره پرونده اتهام رشوه برای مدیر سامسونگ دردسرساز شد و وی را روانه زندان خواهد کرد.
جدول وضعیت شکایت مردم از کم فروشی اپراتورها در سال 95 اعلام شد
ایتنا- سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جدول تعداد شکایات درج شده در سامانه ۱۹۵ به تفکیک اپراتورهای همراه و ثابت در خصوص کم فروشی اینترنت در سال ۹۵ را اعلام کرد.
دردسر جدید اپل به علت رفتار انحصارطلبانه
ایتنا – به‌تازگی شرکت اپل به علت رفتار خود با توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری در کشور چین مورد بازخواست قرارگرفته است و مواردی مانند انحصارطلبی و جلوگیری از رقابت به این شرکت نسبت داده‌شده است.
فراخوان از غول‌های فناوری برای تحول دیجیتالی کاخ سفید
ایتنا – کاخ سفید به‌صورت رسمی از غول‌های فناوری دعوت به عمل‌آورده است تا ایده‌های خود را در زمینه تحول دیجیتالی این مرکز سیاسی به دولت آمریکا ارائه کنند.
اولین اقدامات آذری جهرمی
ایتنا- ایتنا- جهرمی روز بعد از کسب آرای اعتماد نمایندگان مجلس با حضور در وزارت ارتباطات، برنامه‌ها و تغییر و تحولات مدنظر خود را با برگزاری سه نشست و دو انتصاب آغاز کرد.
نظام صنفی: جلوی اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی را بگیرید
ایتنا - رئیس سازمان نصر: تشکیل انجمن کسب و کارهای اینترنتی اشتباه تاریخی و بازگشت به عقب است.
تشریح وظایف و تکالیف مرکز ملی فضای مجازی کشور در برنامه ششم توسعه کشور
ایتنا- معاون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی کشور وظایف و تکالیف تعیین شده در برنامه ششم توسعه برای شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی کشور را تشریح کرد.
علی‌بابا در حال تبدیل شدن به یک غول بزرگ در صنایع ابری
ایتنا – شرکت علی‌بابا به‌تازگی اعلام کرده است که برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای تبدیل شدن به یکی از بزرگ‌ترین غول‌های صنایع ابری در جهان شود و با ارائه آمار و ارقام مربوطه، نشان داده است که این فرایند در مرحله اجرا قرار دارد.
لو رفتن اطلاعات شخصی رای دهندگان آمریکایی در سرورهای آمازون
ایتنا – مجموعه متفاوتی از اطلاعات شخصی شهروندان به واسطه مشکلی فنی در برخی سرورهای شرکت آمازون به دست افراد غیرمجاز افتاده است، که طبعا بیم سوءاستفاده از این اطلاعات وجود دارد.
ایسوس در مسیر سقوط
ایتنا – گزارش‌های مالی شرکت ایسوس خبر از افت درآمد ماهانه و سالانه این غول فناوری می‌دهند تا سهامداران این شرکت نگران آینده آن باشند.
منافع دولت الکترونیک به جیب چه کسانی می‌رود؟
ایتنا- دولت الکترونیک عبارت است از استفاده سازمان‌های دولتی از فناوری اطلاعات اعم از شبکه های گسترده، اینترنت و رایانش سیار که توانایی متحول کردن ارتباط با شهروندان با دولت، کسب و کارها و ساختار خود دولت را دارند.
اتحاد بزرگان برای اتصال ابری خودروهای در حال حرکت به یکدیگر
ایتنا – به‌تازگی مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ و نامی مانند تویوتا، اینتل و اریکسون با یکدیگر به همکاری ویژه‌ای دست‌زده‌اند که به کمک آن می‌توان خودروهای در حال حرکت در جاده‌ها را به کمک سامانه‌های ابری به یکدیگر متصل ساخت.
کاهش تعرفه استفاده از انباره‌های ابری SSD گوگل
ایتنا – شرکت گوگل به‌تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا هزینه استفاده کاربران از خدمات انباره اطلاعات ابری از نوع SSD را کاهش بدهد.
روحانی: آذری‌جهرمی پرورش یافته فضای بعد از انقلاب است
ایتنا- رئیس‌جمهوری در دفاع از وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به بیان سیاست‌ها و برنامه‌های اتخاذ شده برای این وزارتخانه پرداخت.
اعلام موجودیت انجمن شرکت‌های نرم‌افزاری
ایتنا - هیات مدیره ضمن تشریح دلایل تاسیس این انجمن، بارها تاکید کردند که قصد رقابت با هیچ تشکلی را نداشته و دست دوستی به سوی آنها دراز کرده‌اند.
برنامه ویژه مایکروسافت برای نرم‌افزارهای ضدویروس
ایتنا – به‌تازگی شرکت مایکروسافت برنامه‌های بسیار ویژه‌ای را برای نرم‌افزارهای ضدویروس مطرح کرده است تا به درخواست و ادعای شرکت کسپرسکی رسیدگی کند.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه فناوری اطلاعات

ماهواره و فضا
ماهواره و فضا
قطعات
قطعات
 نرم افزار
نرم افزار
فناوری شخصی
فناوری شخصی
كامپيوتر همراه
كامپيوتر همراه
شبكه و امنيت
شبكه و امنيت
تنظيم مقررات
تنظيم مقررات
اينترنت
اينترنت
ويروس
ويروس
سخت افزار
سخت افزار
موبايل
موبايل
مخابرات
مخابرات
اپراتورها
اپراتورها
بانكداری الكترونيك
بانكداری الكترونيك
شبكه اجتماعي
شبكه اجتماعي
برنامه نويسي
برنامه نويسي
اخبار داخلی
اخبار داخلی
روبوتيك
روبوتيك
وب و اينترنت
وب و اينترنت
امنيت
امنيت
بازی
بازی
وب ايراني
وب ايراني
لوازم جانبی
لوازم جانبی
ميزباني وب
ميزباني وب
تجارت الكترونيك
تجارت الكترونيك
سيستم عامل
سيستم عامل
مديريت ICT
مديريت ICT

پر بازدید ترین اخبار امروز

فقط 1 کاسب پلاسکو وام 300 میلیونی گرفت؟
درحالی رئیس ­­اتحادیه پیراهن‌دوزان گفته، از ۱۲۰ کسبه پلاسکو فقط ۱ نفر وام ۳۰۰ میلیونی را گرفته که دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی هم بدون اینکه تعداد وام های پرداخت شده را دقیق اعلام کند، گفته تاکنون برای ۲۹ نفر معرفی نامه صادر شده است.
روستائیان برای گرفتن وام اشتغال چقدر پول نقد داشته باشند؟
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفته که روستائیان برای گرفتن وام جدید اشتغال باید تا سقف ۲۰ درصد تسهیلات آورده نقدی داشته باشند.