مجلس

بروجردی: همه تصمیم‌گیری‌ها از گذرگاه مجلس عبور نمی‌کند
یک عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که در تصمیم‌گیری‌های نظام همه چیز از گذرگاه مجلس عبور نمی‌کند اما باید نوعی هماهنگی بین ارکان تصمیم‌گیر وجود داشته باشد.
سلحشوری: همه زورشان به مجلس می‌رسد
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که بین اختیارات نمایندگان و انتظاراتی که از مجلس می‌رود، تناسبی وجود ندارد.
آقاپور: با قرار دادن این همه مین بر سر راه تولیدکننده توقع دارید قهرمان ماراتن بشود؟
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از موانع رونق تولید اظهار کرد: با این همه مین‌هایی که بر سر راه یک تولید کننده می‌گذارید توقع دارید که او به قهرمانی ماراتن دست پیدا کند؟
تابش: برای تدوین قانون درباره اعتراضات مسالمت‌آمیز کاهلی و سستی شده است
نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «قانون اساسی برگزاری اعتراضات مسالمت آمیز حتی بدون اخذ مجوز را هم دارای مشروعیت می‌داند»، گفت که در سال‌های گذشته در زمینه تدوین قوانینی در این زمینه کاهلی و سستی شده است.
دهقانی: راه برای بروز اعتراضات محدود شده است اما ...
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی با تاکید بر این که «باید راه اعتراض برای مردم باز باشد» گفت: ما قبول داریم که راه برای بروز اعتراضات محدود شده لذا باید راهکاری پیدا کرد تا مردم، اصناف، احزاب و گروه‌ها بتوانند اعتراضات خود را بیان کنند.
مسئولان صدا و سیما معتقدند همه مدارک نحوه هزینه کرد  947 میلیون دلار را دارند
نماینده تهران در ارائه توضیحاتی درباره اظهارات اخیرش درباره پرونده مالی صداوسیما خاطرنشان کرد که مسئولان این سازمان معتقدند که همه مدارک نحوه هزینه کرد مبلغ 947 میلیون دلار را دارند.
ابراهیمی: کیفیت کالا نقش بسزایی در حمایت مصرف کننده از تولیدکنندگان دارد
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کیفیت هر کالایی به آن اعتبار می بخشد، گفت: یکی از راهکارهای سوق دادن تولیدکنندگان به سمت ارتقای کیفیت محصولات خود، ایجاد فضای رقابت سالم است.
رانت‌خواری، پارتی‌بازی و نگاه تبعیض‌آمیز از مهمترین موانع سر راه تولیدکنندگان است
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که یکی از مهم ترین موانعی که بر سر راه تولید کنندگان قرار گرفته رانت خواری، پارتی بازی و نگاه تبعیض آمیز در اعطای وام، زمین، مجوز و پروانه‌های شروع کار است که بعضا شاهد هستیم نگاه یکسانی به همه افراد وجود ندارد.
بستر برای ثبت‌نام انتخابات مهیاست- داوطلبان از همراه آوردن افراد زیاد خودداری کنند
فرماندار مرکز لرستان می‌گوید: داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز ثبت‌نام از همراه آوردن افراد زیاد خودداری کنند.
عارف: همیشه مخالف بستن بودجه بر اساس درآمد نفتی بوده‌ام
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه باید منهای چشم دوختن به منابع زیر زمینی که جزء انفال محسوب می شود، محقق شود، تاکید کرد: باید از منابع دولتی برای پیشرفت و توسعه کشور عبور کرد شخصا همیشه مخالف این بوده ام که بودجه سالیانه کشور بر اساس درآمد نفتی بسته شود.
امیرعبداللهیان: حیله دشمنان عراق به خودشان برمی‌گردد
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه «داعش با پشتیبانی کامل سفارت ⁧آمریکا ⁩و عربستان قصد هتک حرمت ⁧کربلا و نجف ⁩را دارد»، گفت که بی‌تردید حیله دشمنان عراق به خودشان برمی‌گردد.
جمالی: بسیاری از دستگیرشدگان در اعتراضات پرونده شرارت دارند
نایب رئیس کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که در اعتراضات اخیر تعدادی از کشته شده‌ها از اتباع بیگانه بودند که می‌خواستند علیه ما اقداماتی انجام دهند.
نوروزی:‌ برگزاری اعتراضات آرام بدون مجوز امکان‌پذیر است
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «برگزاری اعتراضات آرام بدون مجوز امکان‌پذیر است»، گفت که به خشونت کشیده شدن برخی اعتراضات اخیر در واقع ایجاد بحران و ناامنی بوده است.
در برخورد با بدنه اجتماعی معترض بی‌برنامه‌ایم-هنوز به اصلاح قانون انتخابات امیدواریم
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص مجلس هنوز به طرح اصلاح قانون‌ انتخابات امیدوار هستیم. بحث تناسبی و استانی بودن را شورای نگهبان رد کرد اما بحث حزبی بودن موردی است که هنوز در دستور کار مجلس قرار دارد و ممکن است این تحول بسیار تاثیر بگذارد.
بهره‌وری یکی از چالش‌های اصلی شهر است
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی موضوع بهره وری را یکی از چالش‌های اصلی شهر خواند و افزود: قطعا بهره وری می‌تواند موتور توسعه کشور باشد.
بازدید کمیته هسته‌ای مجلس از تاسیسات آب سنگین و رآکتور اراک
رییس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به همراه برخی از اعضاء و مشاورین کمیته هسته‌ای مجلس، امروز چهارشنبه با حضور در سایت‌های هسته‌ای آب سنگین و نیز رآکتور خنداب اراک، از تاسیسات، فرآیندها و آخرین تحولات و فعالیت‌های فنی و تولیدی و مهندسی در این دو سایت بازدید کردند.
‏صادقی: وزارت اطلاعات از مشارکت برخی عناصر در تخریب اماکن عمومی گزارش دهد
یک عضو فراکسیون امید تاکید کرد که وزارت اطلاعات گزارشی از احتمال مشارکت برخی عناصر در حمله و تخریب اماکن عمومی به مردم ارائه کند.
آمادگی استان مرکزی برای ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم
استاندار مرکزی گفت:ثبت نام کاندیداها در استان مرکزی از روز دهم ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و استان از آمادگی لازم در این خصوص برخوردار است.
توضیحات نماینده شهریار از خسارت وارد شده به شهر قدس در اعتراضات اخیر
نماینده شهریار با بیان این‌که «بیشترین خسارت به شهر قدس بعد از اعتراضات به اصلاح قیمت بنزین وارد شده است» گفت که روند بازسازی بانک‌ها در شهر قدس آغاز شده ولی مشکل اصلی از بین رفتن مرکز دیالیزی در این شهرستان است که باید هر چه سریعتر فکری به حال آن کرد.
مجمع ۵۱ نفره جدایی شورای شهر ˮریˮ از ˮتهرانˮ را بررسی می‌کند
دبیر مجمع نمایندگان تهران از برگزاری جلسه این مجمع برای بررسی موضوع جدایی شورای شهر شهرستان ری از تهران در هفته آینده خبر داد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

نارضایتی توخل با وجود پیروزی PSG
سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن با وجود پیروزی در دیدار برابر نانت از عملکرد تیمش راضی نیست.
واکنش مورینیو بعد از شکست برابر شیاطین سرخ
سرمربی پرتغالی تاتنهام اعتراف کرد که تیمش مستحق شکست در دیدار برابر یونایتد بود.
بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایران
«اگر ادعای قاضی‌زاده هاشمی، مدیربرنامه ویلموتس و حرف‌های برخی مدیران عالی‌رتبه ورزش را که خارج از مصاحبه عنوان کرده‌اند، ملاک قرار بدهیم، انتقال ناموفق ویلموتس با این رقم سنگین بزرگ‌ترین خسارت تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.»
عبدالمهدی: فراکسیون‌های سیاسی در انتخاب نخست‌وزیر جدید شتاب کنند
نخست‌وزیر مستعفی عراق با بیان اینکه دولت موقت صرفا مشغول اداره امور روزانه کشور شده است، خواستار تسریع در انتخاب نخست‌وزیر جدید توسط فراکسیون‌های سیاسی شد.
هشدار سفیر چین نسبت به تلاش ˮنیروهای مخربˮ
سفیر چین در ایالات متحده تاکید دارد، دو کشور در تلاش بودند تا اختلافات خود را درباره تجارت حل و فصل کنند اما او بدون ذکر جزئیاتی نسبت به تلاش نیروهایی که تقلا می‌کنند شکاف ایجاد کنند هشدار داد.
فیصل مقداد: ترکیه و عربستان مواد شیمیایی در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهند
معاون وزیر امور خارجه سوریه در سخنانی با تاکید بر اینکه ترکیه و کشورهای عربی از جمله عربستان مواد شیمیایی در اختیار گروه‌های تروریستی قرار داده‌اند، گفت سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی تحت کنترل آمریکاست.
اعتراض رسانه رسمی چین به لایحه حمایتی آمریکا از اویغورها
پس از آنکه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را به تصویب رساند تا واشنگتن واکنش جدی‌تری به رفتار پکن در قبال اقلیت مسلمان اویغور در سین‌کیانگ نشان دهد، رسانه‌ رسمی چین امروز (پنجشنبه) در مطلبی به شدت از ایالات متحده انتقاد کرده و خواستار اقدامات تلافی‌جویانه جدی شد.
خاک‌هایی که بر باد می روند
معاون آبخیزداری استان مرکزی گفت: سالانه 36 میلیون تن خاک در استان دچار فرسایش می‌شود.
قاچاق زنان پاکستانی به چین به بهانه ازدواج
کارآگاهان پلیس پاکستان در تحقیقات خود برای انهدام شبکه‌های قاچاق انسان، فهرستی از اسامی ۶۲۹ دختر و زن پاکستانی به دست آورده‌اند که به عنوان عروس به مردان چینی منتقل شده‌اند.
اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی ۲ روز در بهارستان
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی دو روز در این شهرستان همزمان با تشدید آلودگی هوای تهران خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایران
«اگر ادعای قاضی‌زاده هاشمی، مدیربرنامه ویلموتس و حرف‌های برخی مدیران عالی‌رتبه ورزش را که خارج از مصاحبه عنوان کرده‌اند، ملاک قرار بدهیم، انتقال ناموفق ویلموتس با این رقم سنگین بزرگ‌ترین خسارت تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.»
اعتراض ها نتیجه داد- موافقت IOC با حضور کاراته در المپیک جوانان ۲۰۲۲
کمیته بین المللی المپیک با حضور رشته کاراته در بازی های المپیک جوانان ۲۰۲۲ در سنگال موافقت کرد تا امیدها برای ادامه حضور این رشته در المپیک۲۰۲۴ پاریس بیشتر شود.
اختصاص تنها ۶ میلیارد تومان در سال ۹۸ برای تجهیز کتابخانه ها
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه در سال جاری تنها ۶ میلیارد تومان برای تجهیز و نوسازی کتابخانه های عمومی بودجه در نظر گرفته شده است.
تقابل جذاب نکونام و صادقی- پارس جنوبی از بحران خارج می‌شود؟
لیگ نوزدهم فوتبال ایران عصر امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار وارد هفته سیزدهم می‌شود.
کاهش مجدد فاصله حزب محافظه‌کار با حزب کارگر در نظرسنجی جدید
کاهش فاصله حزب محافظه‌کار انگلیس با حزب کارگر همچنان ادامه دارد و نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکنون به 7 درصد رسیده است.
آقاپور: مسوولان اجرایی برای کاهش آثار افزایش قیمت بنزین بر دیگر کالاها تدبیر کنند
ویدئو - چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم
استیضاح وزیر صنعت از دستور کار مجلس خارج شد
قاضی‌زاده هاشمی: قرارداد ویلموتس ۳ میلیون یورو است- در بیت‌المال، محرمانه نداریم
امینی فرد: اینترنت سیستان و بلوچستان تا پایان هفته وصل می‌شود
خرید و فروش ˮسهام عدالتˮ چه شد؟
میرزایی: نیاز جدی به آسیب شناسی وقایع اخیر در کشور داریم
ایمیدور در پروژه آهک هیدراته پلدختر سرمایه‌گذاری می‌کند
مره صدق: صداوسیما درباره‌ بیماری آنفلوآنزا به خوبی اطلاع رسانی نکرده است
انتقاد یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از عدم اجرای قانون هوای پاک از سوی دولت